SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa ---> Ocena planu .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
StiX1993

plan na masę dla tego kolegi słabiutki. Przeładowany
A efekty jak Ci już pisali w momencie gdy zaczynasz ćwiczyć bedziesz miał na wszystkim. Decydujaca jest tu następna faza. Jedni idą dalej a inni cofają się w tył(lub w najlepszym przypadku stoją w miejscu)- przetrenowanie.
Przy takim planie blizej temu Twemu koledze do drugiej opcji.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ok, jeżeli masz postępy na takim planie, to nim ćwicz. Na Ciebie może widocznie działa heheh. Tylko wyjaśnij mi PO JAKĄ CHOLERĘ piszesz tutaj ten plan i prosisz o spradzenie go, skoro po spotkaniu się z krytyką protestujesz i zapewniasz, że będziesz nim dalej ćwiczył i go nie zmienisz?

A co do planu na siłę, ujdzie. Nie wiem tylko po co to wyciskanie siedząc w poniedziałek ale skoro Senegroth tam je umieścił, to pewnie prosiłeś go np o to żeby barków więcej wrzucic no i wrzucił - jako ćwiczenie pomocnicze pod WL, zgadza się?

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a tak w ogóle,to coś co umieścił Sene,to nie jest plan na siłe(całego ciała),tylko plan na zwiększenie siły w wycisku na klate

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
plan do (_!_)

jak masz postepy przy takim planie to przy dobrym planie bys mial jeszcze lepsze.

Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2009-11-13 19:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
No przecież napisał, że chodzi o zwiększenie wyniku w WL.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 691 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8789
do autora:
po co zlaozyles temat jezlei juz WSZSYTKOOO000ooo wiesz? :>
jak cwiczysz obojetnie co i jak to chcac nie chcac sa efekty (nie psize o tym ze NAJlepszy progres jest na poczatku) tylko wszystko zalezy jakie np. w tym okresie przy zupelnie innym treningu mialbys duzo wieksze

ja np. na pcozatku robillem FBW bo NAJlepszy jest na start ale po pol roku dlateog ze mialem "forme" i moglem wiecej ciwczyc do trening trwal 2h i lepiej...
... progres byl jednak trening byl do dupy bo jak do domu wracalme to mialme ciemno przed oczami i zaczal mi sie zastoj
wtedy przekonalme sie ze wiecej nie znaczy lepiej :)

troche zaufania do bardziej doswiadcoznych
moge sie mylic (ale zapewne enistety tak nie jest) i nie ejst geniuszem ktory w wieku dzieciecym moze z powodzeniem obalac roznego rodzaju teorie/prawa

PS
wygladasz tak jak coleman(i amsz takie zycie) ze stosujesz jego trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4452
Po co ten temat jak i tak nie zmienisz tego planu ? [plan niby dla kolegi]

mój plan dla was jest do dupy :) ale ja go nie zmienie gdyż przy tym planie zaobserwowałem największe efekty

Chciales uslyszec ze twoj plan jest za***isty i wszyscy cie pochwala ? A jak juz ktos ci powie ze jest tutaj masa bledow to potrafisz tylko pyskowac i wypierac sie. na dobrze ulozonym planie ktos w rok zrobi wieksze postepy niz ty w 2,3 :)
Zycze powodzenia.

I dzial dla poczatkujacych wita bo nic nie wiesz o ukladaniu treningu. 6 miesiecy jednym planem


Zmieniony przez - aima w dniu 2009-11-14 15:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Stix, komedia z Ciebie.

Uważasz sie za lepszego bo tylko Ty masz na tyle silnej woli i charakteru żeby sprostać wymaganiom tego morderczego treningu?

Jesteś tylko jeleniem, taka prawda

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
powiem tyle możliwe że jest ze mnie komedia i mało wiem o układaniu planów tyle że wzorowałem się na starszych kumplach którzy ćwiczą i jak z nimi ćwiczyłem sami robili dużo ćwiczeń,serii żeby na maxa wykorzystać siłę z siebie a czy to jest dobre złe to nie wiem. czekałem w sumie tylko jak napisze ktoś mniej więcej kto się na tym zna typu iNightWolf czy iNightWolf oni wydają mi się trochę doświadczeni widząc profil.. wiadome że nie każdy z was ma wypełnione wszystkie pola i nie moge oceniać ale jeśli się słucham to tylko takich co coś tam mają.

a że 6 miesięcy 1 planem ? no ćwiczyłem tyle kumple po rok nawet... u mnie na dzielnicy większość tak zaczynała lub niektórzy dalej ćwiczą, na 100% wiem że kumpel jeden zmienił bo ma trenuje trójbój i ładnie mu idzie sam mam taki zamiar ;)
ogólnie zrozumiałem jakie błędy popełniłem i postaram się ich już nie popełniać.
Dzięki. pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Jak nie chcesz mnie słuchać to nie słuchaj, i się profilu wypełniać nie chce
Ale powiem Ci tyle, że masz chłopie 16 lat (bo 1993 to rok urodzenia zapewne) i sterydami jedynie sobie organizm roz*******isz.
Tyle.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska na masę, 3 dniowa do sprawdzenia.

Następny temat

problem z klatą. nierówno

WHEY premium