SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa ---> Ocena planu .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
hahah i tutaj cię zaskocze ! bo ten plan który wyżej wkleiłem rozpisał Senegroth który zajmuje się trójbojem siłowym ! oraz ma w nim osiągnięcia i sam stosuje plan ułożony przez niego :) więc widzę jak jesteś zorientowany !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Nie sądze, żebyś na takich treningach doszedł do poważnych ciężarów. W treningu na siłe totalnie odpada zbyt duża ilość serii. Myslisz, że nie popełniałem kiedyś takich błędów, jak ty?Popełniałem ale na całe szczęście poczytałem trochę i poszedłem po rozum do głowy. A swoją drogą to też jest głupota-wklejasz trening na forum do poprawy ale nie przyjmujesz na niego jakiejkolwiek krytyki. Ale swoje już powiedziałem, zatem na razie. Rób jak uważasz. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
MOREPOWER ja już poprostu widzę co ty wiesz o treningu siłowym Senegroth z pewnością od Ciebie bardziej doświadczony w treningu siłowym i chyba wie co mi pisał . zresztą spojrzeć wystarczy na jego osiągnięcia w trójboju siłowym :) mistrzostwa polski same by się nie zrobiły ;) ale dziękuje za krytykę planu na siłę oraz masę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Nie sądze, żeby ktokolwiek znający się na trójboju rozpisał ci taki plan, gdzie robisz na jednym treningu klaty co najmniej 16 serii, a jednego dnia na biceps robisz powyżej 20 serii. Ogarnij się człowieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
Wyciskanie leżąc (kg) 140kg
Wyciskanie na barki (kg) MARTWY CIĄG: 240,4kg
Przysiad (kg) 220kg

proszę bardzo tutaj jego wyniki przy wadze 67.5 kg. admin Działu trójboju siłowego

a ty chyba nawet nie potrafisz rozróżnić ilości powtórzeń od serii bo ja tam naliczyłem serii 7 serii WL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Pokaż mi jeszcze raz plan, który twoim zdaniem rozpisał ci mod działu trójbój siłowy. Swoją drogą, nie zmieniałeś nic w tym planie PRZYPADKIEM?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
przypadkiem to zmieniłem i przypadkiem to jedynie zamiast normalnego WL według planu dla początkujących wstawiłem 10 tygodniowy plan WL . inaczej mówiąc priorytetem jest WL ! ;)

Wkleje 1 tydzień tylko i koniec rozmowy o sile bo to nie odpowiedni temat.
1 tydzień


PONIEDZIAŁEK
WL 50/8 60/6 70/6 75/5,5,4,4
Wyciskanie na barki w siadzie 8,6,6,6
Unoszenie na boki stojąc 8,8,8,8
Unoszenie na boki w opadzie tułowia 8,8,8,8

ŚR
MC 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6 (co tydzień do4x6 +2,5kg)
Szrugsy 12,12,12
Drążek 8,8,8
Biceps dowolnie 3x10-8
Biceps dowolnie 3x10-8
Brzuch dowolnie

PIĄTEK
WL 50/6 60/4 70/3 80/3,3 85/2,2
Aktywne opuszczanie 95/1,1
Trzymanie sztangi 110/20s,20s
Wyciskanie wąsko 8,6,4
Pompki na poręczach 6,6,6

SB
Przysiad 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6 (co tydzień do 4x6 +2,5kg)
Przysiad z przodu 8,8,8
Prostowanie nóg 10,10,10
Ugignanie nóg 10,10,10,10
Wspięcia na palce 4-5xMAX(opcjonalnie)
Brzuch

Zmieniony przez - StiX1993 w dniu 2009-11-13 14:38:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Jezeli chodzi o ten plan siłowy to jest w miarę dobry, to prawda, ale widzę parę błędów jakie zrobiłes. W takim treningu, jezeli wyciskanie robisz dwa razy w tygodniu, powinieneś je robić raz. lekko raz ciężko.Np. raz liczba powtórzeń powiedzmy 10/8/6/3, a raz 15/14/12/10. I takie smaczki jak szrugsy robione przed podciąganiem też mnie dziwią, bo szrugsy to niemal izolacja na kaptury i powinna być na samym końcu treningu pleców. No i i tak bym się zastanawiał, czy ty tej klaty w tym treningu po prostu nie zajeżdzasz chłopie...



Ale wszedłeś do tego tematu z innym planem, planem na mase dla twojego kolegi, który jest do dupy. Więc racja, po co zmieniać temat. Tak czy siak ja już stąd wychodzę.pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
to chcesz rób sobie treningi lekkie i ciężkie ja robie takie jakie mam rozpisane i nie będę kontynuował z tobą dalej rozmowy na ten temat bo raz piszesz ze jest badziewny a raz w miarę dobry ja go poprostu zastosuje tak jak jest napisany bez względu na twoją opinię na jego temat gdyż widać po efektach niejakiego użytkownika grubasss któy stosuje i dokładnie opisuje ten plan widać wielkie a nawet ogromne efekty !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Mam nadzieję, że jakiś mod szybko odnajdzie twoje posty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska na masę, 3 dniowa do sprawdzenia.

Następny temat

problem z klatą. nierówno

WHEY premium