SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa ---> Ocena planu .

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Do autora jeszcze-te twoje postępy to pewnie efekt placebo połączony ze słabą techniką na niektórych ćwiczeniach.

A nawet jeśli JAKIMŚ CUDEM tak nie jest, to powiem ci, że na początku, kiedy twój organizm nie jest przystosowany do ćwiczeń, to prawie wszystko na niego zadziała ale nie zmienia to faktu, że ten plan jest totalnie do dupy, widać po nim brak podstawowej wiedzy na temat treningu, a ćwiczenie nim to wbijanie sobie noża w plecy. To by było na tyle.pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
może i jestem dla Ciebe/Was chłopczykiem mój plan dla was jest do dupy :) ale ja go nie zmienie gdyż przy tym planie zaobserwowałem największe efekty nie stosowałeś go więc nie wiesz jak jest. jak by ci go rozpisał trener byś pisał " ludzie ale mam zaje*isty plan " zresztą nie mówie że plan jest jakiś mega ale poprostu na nim są osiągi a jak wy nawet nie dalibyście rady z tego co piszecie... to ja nie wiem co wy z siłowni chcecie.

Tutaj przykładowy trening :
"RONNIE COLEMAN(mięsnie piersiowe na jednej sesji z mięśniami naramiennymi i trójgłowymi ramion):

-wyciskanie sztangi na ławce skośnej(głową do góry)-4 serie(20,12,10,8 powt.)
-wyciskanie sztangi na ławce poziomej-4 serie (20,12,10,7-8 powt.)
-wyciskanie sztangielek na ławce skośnej(głową do góry)-4 serie (12.10,10,8 powt.)
-rozpiętki na maszynie-3 serie(10-15 powt.)
-rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej-4 serie (12,10,10,10 powt.)"

i co ? tutaj już nie napiszecie że za dużo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
JA *******E. Nie ma to jak porównywać siebie do profesjonalnego kulturysty, który zżera TONY sterydów i nie martwi się o takie rzeczy jak katabolizm, czy regeneracja.




Powiem ci coś. Co z tego, że napompujesz sobie wszystkie mięśnie na treningu[co przy takim zajeździe na pewno ma miejsce] i będziesz się dobrze czuł, jak nie urosną ci ani o centrymetr, siła tym bardziej? Zastanów się. Poza tym patrz-mój poprzedni post.


Dżizas człowieku.....

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-11-13 13:59:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
bauhaha dziwne że jak napisałem wcześniej przyrosty z siłą ! i dla mnie nie ma różnicy czy trening "mistrza" czy nie mistrza są chęci ! jest zawzięcie jest też siła czy masa a jak ty patrzysz na plan i mówisz " aa za młody i za słaby na niego jestem " czy " hahaha za dużo ćwiczeń zajechać się można, to nie na masę " a jak wkleje plan " mistrza" piszesz że to co innego a właśnie że nie ma różnicy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
to jest plan dla chcących i zawziętych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Masakra . Nie za dużo tego wszystkiego , dla mnie wyglonda jak bys chciał spalić mięsień a nie poruszyć go do wzrostu . Poczytaj sobie lepiej o planach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51340
Widzę,że nie ma sensu z Tobą rozmawiać...
Jak już mówiłem wcześniej...trochę pokory "młody człowieku",bo tak na prawdę
w dupie byłeś i g**** widziałeś...czyli g**** wiesz!
Może takie dobitne słowa do Ciebie bardziej przemówią...
Posłuchaj czasem "starszych i bardziej doświadczonych"...bo daleko nie zajedziesz...w tym sporcie jak i w życiu

Wszystkiego najlepszego!

BEZ ODBIORU!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
wy uważacie swoje ja swoje ja tylko wiem który plan jest dla mnie dobry , a obecnie trenuje na planie na siłę który z pewnością dla was również jest zły

Przykładowo wkleje :

"PONIEDZIAŁEK
WL 50/6 65/5 80/5,5 85/3,3 90/MAX
Wyciskanie na barki w siadzie 8,6,6,6
Unoszenie na boki stojąc 8,8,8,8
Unoszenie na boki w opadzie tułowia 8,8,8,8

ŚR
MC 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6 (co tydzień do4x6 +2,5kg)
Szrugsy 12,12,12
Drążek 8,8,8
uginanie na stojąco 3x10-8
uginanie na kolanie 3x10-8
Brzuch dowolnie "
tragiczny no nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
StiX1993

Ja mam w dupie plan mistrza. Zresztą Coleman nie jest moim mistrzem. A poza tym nie jestem takim idiotą, żeby sam stosować plan colemana, który pożera tony sterydów, ma pełno kasy na suplementy, diete, regeneracje. Plan musi być podpasowany pod nas. Nie pod kogoś innego. A twój plan jest całkowicie do dupy, jego głównym skutkiem będzie spalanie masy mięśniowej, chyba, że się nafaszerujesz sterydami, czego nie polecam. Po cholere chcesz udowodnić, że to jednak TY masz racje? DOROŚNIJ człowieku. Tutaj wszyscy mają wiekszą wiedze i doświadczenie od ciebie, ich zadaniem jest pomóc takim jak ty, a ty nadal swoje, byle tylko, żeby wyszło na to, iż ty masz racje. Nie chce dłużej uczestniczyć w tej piaskownicy, pozdr

EDIT:
"Przykładowo wkleje :

"PONIEDZIAŁEK
WL 50/6 65/5 80/5,5 85/3,3 90/MAX
Wyciskanie na barki w siadzie 8,6,6,6
Unoszenie na boki stojąc 8,8,8,8
Unoszenie na boki w opadzie tułowia 8,8,8,8

ŚR
MC 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6 (co tydzień do4x6 +2,5kg)
Szrugsy 12,12,12
Drążek 8,8,8
uginanie na stojąco 3x10-8
uginanie na kolanie 3x10-8
Brzuch dowolnie "
tragiczny no nie ?
"


A ten plan jest idiotycznie rozpisany ze względu na chaotyczną i nieprawidłową kolejnosć ćwiczeń. Widac, że robisz pewnie te ćwiczenia pierwsze, które sprawiają ci największą frajde[+biceps na koniec] ale nie o to chodzi. Nie mniej jednak na początku jakies minimalne postępy, nawet od takich pierdół, moga ywstąpić.

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-11-13 14:15:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
właśnie dobrze napisałeś :) Plan musi być podpasowany pod nas. Nie pod kogoś innego
i właśnie to zrobiłem. Na mnie plan działa nie chce tutaj nic udowadniać poprostu pisze jak jest. A sterydy odpadają ! gdyż mam zamiar wystarować w zawodach Trójboju siłowego czy Wyciskania leżąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska na masę, 3 dniowa do sprawdzenia.

Następny temat

problem z klatą. nierówno

WHEY premium