SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciag, ktory chwyt najlepszy?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
A wiec odpowiedzi na te pytanie nie znalazlem, chce wiedziec ktory chywt jest lepszy? Ten na ktorym jedna reka lapie sie gryf podchwytem druga nachwytem, czy ten w ktorym lapie sie gryf obydwoma rekoma nachwytem?

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
nie wiem czy ktos Cie sowiszon zrozumial no ale spoko Ja ostatnio zaczalem robic ten mieszany no i jakos idzie, przy wiekszysch ciezarach sztanga mi sie nie "slizga".

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
Ja zawsze robiłem mieszany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 508 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3424
Według mnie jedna ręka nadchwyt a druga podchwyt. Wtedy sztanga ci się nie przekreci w dłoniach
1

Przyjaciół trzeba mieć blisko, wrogów jeszcze bliżej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Wlasnie nigdy tak nie robilem, jutro sprobuje

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Mieszany i jeszcze jakos idzie, a z nachwytem sztange ledwo co moglem utrzymac przy ostatnich seriach/powtorzeniach o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Ogolnie to miesznaym bedziesz mial nierowno rozwiniete partie plecow jak bedziesz sie trzyma tylko ze jedna reka nachwyt i ciagle tak samo. Musisz zmieniac. Jedynie on jest najlepszy w tym ze przy duzym towarze mozesz ladnie zablokwoac ciezar i nie bedzie leciał :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 826 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8081
No to zmieniać co jakiś czas ręce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
mieszany przy większych ciężarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Ogolnie to miesznaym bedziesz mial nierowno rozwiniete partie plecow jak bedziesz sie trzyma tylko ze jedna reka nachwyt i ciagle tak samo.

zgadzam się w 100% :) zauważyłem to po sobie. Cały czas robiłem lewa nachwyt, prawa podchwyt. odwrotnie dziwnie mi się robiło, teraz robię nachwytem i używam pasków:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Jedna ręka podchwytem druga nachwytem.Zmieniam położenie rąk mniej więcej co serie :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
A wiec bede zmienial polozenie rak co serie Dzieki za odpowiedzi!
1

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obciążenie

Następny temat

OBCIĄŻENIE NA SIŁOWNIE

WHEY premium