SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu! vol. 2

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jak on gada przyjdź pod sklep to Ty mu powiedz po co skoro jesteśmy obaj tu i teraz....jak coś do Ciebie ma to niech Ci powie od razu przy wszystkich. Powiedz mu że wolisz spędzać czas z dziewczyną po szkole a nie marnowac go na jakieś głupie łażenie po sklepach z kimś kto na miejscu nie umie wyjaśnić o co mu chodzi.

PS: I nie oklamuj się ze nie boisz się go,bo sam po swoich reakcjach widzisz jak jest. Musisz tylko ten strach przełamać. Pierwszy raz jest zawsze najgorszy, potem już pójdzie z górki

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
QUEBLO
jak on gada przyjdź pod sklep to Ty mu powiedz po co skoro jesteśmy obaj tu i teraz....jak coś do Ciebie ma to niech Ci powie od razu przy wszystkich. Powiedz mu że wolisz spędzać czas z dziewczyną po szkole a nie marnowac go na jakieś głupie łażenie po sklepach z kimś kto na miejscu nie umie wyjaśnić o co mu chodzi.


No jak to po co? Zeby sie tluc bo mentalnosci i dymplomacji to mu brakuje , myslisz ze co powie? "Chce cie lac bo powiedzialas c***u ogarnij sie" Zadnych rzeczowych argumentow , a mojemu koledze powiedzial,ze o nic mu nie chodzi tylko (jak sam powiedzial) "szuka zaczepki bo sie dawno nie lał"

PS: Nie oklamuje sie , chyba... nie wiem skad biora sie takie reakcje mojego ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1664
Nie znam go ale zapewne bedzie cie gnebil przez dluzszy czas bo sprawia mu to przyjemnosc i uwaza sie za "lepszego". Tym bardziej, ze chodzicie do tej samej szkoly. Na twoim miejscu poszedlbym po zajeciach do jego mieszkania i wyjasnilbym to sobie, ewentualnie zlapac go gdzies na osobnosci. Jak rozmowa nie bedzie sie kleic to 1 na 1 i zapewne bedzie po klopocie jak poobijacie sobie twarz.
Nawet jak przegrasz a wyplacisz kilka sztuk to chlopak sobie zapewne da spokoj, przynajmniej tak to bywalo w gimie/szkole sredniej jak chodzilem. Chyba, ze totalna patologia to szkoda brnac w bitke bo skonczy sie to jeszcze gorzej.

Nie wierze, ze zaprzestanie tego po pewnym czasie. Spartoliles sobie na pcozatku doprowadzajac do takiej sytuacji. Zawsze zostaja "nauczyciele/rada pedagogiczna/policja" ale pewnie z tego nie skorzystasz.

btw zapisz sie na k1, kickboxing czy cokolwiek tam masz w miescie. Zyskasz pewnosc siebie i o wiele latwiej sobie poradzisz w przyszlosci z takimi sytuacjami

Zmieniony przez - goscabcd w dniu 2014-01-11 14:12:34

Zmieniony przez - goscabcd w dniu 2014-01-11 14:14:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oby nie bylo jak mowisz... (z tym gnebieniem) , zapisuje sie teraz na oyama karate , mamy jeszcze jakies karate co uzywa sie kopniec no i MMA , ale dopiero teraz sie to MMA zaczelo wiec nw jak tam jest. No i podbijam moje pytania z poprzedniego postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
masz tylko 3 cm przewagi w bicepsie ale on jest wyższy trochę to szanse 50/50 ,według mnie zacznij ostro pompować dobijesz do 33 i się odpyerdoli od ciebie ,pamiętaj prawdziwa siła techniki się nie boi ,jak nie wierzysz to obejrzyj pudzian vs najman.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pompuje co dwa dni wpitalam duzo , w kilka msc dociagne do 33 i podbijam poprzednie pytania tj
Michau_98
-Jak mam sie uczyc? skoro swiadomosc tego ,ze trzeba isc do tej szkoly i patrzec na tego idiote mnie rozwala i zaraz trzesa mi sie nogi -Co masz na mysli mowiac "reagowalbym stanowczo gdyby on obrabial mo dupe przy mojej dziewczynie"? -Czyli na zadne soloweczki itp sie nie umawiac? A jak on gada "przyjdz (np) pod sklep jak nie jestes ciota"


Zmieniony przez - Michau_98 w dniu 2014-01-11 19:54:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1680
wy w tym temacie piszecie serio, czy to raczej jeden wielki spam-żart?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Dajcie sobie po mordzie i skończcie tę wzajemną błazenadę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@stif bez komentarza z toba
@Ashardon na tym sie nie skonczy i dlaczego blazenade?

Zmieniony przez - Michau_98 w dniu 2014-01-11 21:50:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Trzepnij gościa raz w pysk a nie te "solówki,pyskówki itd" nie ma to sensu. Zacznie znowu zgrywać cwaniaka,zaczepiać,szarpać itp to lutnij w pysk i idź dalej i nie pokazuj,że się pajaca boisz bo tym go karmisz jeszcze bardziej,strzel raz a porządnie i tyle...

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala Boxing Night 15 Czerwiec !! - Darmowa transmisja HD

Następny temat

Czy obecnie służba w wojsku się opłaca?

WHEY premium