SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu! vol. 2

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Kurfa coraz lepsze młoty posty piszą w tym temacie

Ile ty masz lat 15? Przyszedłeś na forum uzgodnić bijatyke z dziewczyną tak?

Jeśli byłaby to moja siostra to za jeden wyrwany włosek bym ci wszystkie kończyny po kolei połamał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 250
Chcesz bez używania pięści pokonać kogoś kto 7 lat trenuje bjj i judo nie wiedząc co to nawet jest, śmieszny jesteś, nawet nie wiesz jak potrafią walczyć kobiety, nie błaźnij się lepiej i przeproś ją i będzie spokój.

PS ona też jest żałosna, nie wierz w to, że robi to dla swojej koleżanki, chce tylko sie popisać i upokorzyć jakiegoś leszcza.


Zmieniony przez - wandalll w dniu 2016-04-04 17:15:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
pomijając już fakt tamtej gimbolaski

Jakim trzeba być łbem żeby chcieć się bić z dziewczyną i w dodatku pisać o tym na forum dyskusyjnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 148
wandalll
Chcesz bez używania pięści pokonać kogoś kto 7 lat trenuje bjj i judo nie wiedząc co to nawet jest, śmieszny jesteś, nawet nie wiesz jak potrafią walczyć kobiety, nie błaźnij się lepiej i przeproś ją i będzie spokój.

PS ona też jest żałosna, nie wierz w to, że robi to dla swojej koleżanki, chce tylko sie popisać i upokorzyć jakiegoś leszcza.




Zmieniony przez - wandalll w dniu 2016-04-04 17:15:39


Ja to jej cały czas mówiłem, żeby mi dała spokój i że przepraszałem, tylko że ona tego nie słucha i mówi, że jak się nie zgodzę i i tak mnie znajdzie, więc co mam zrobić? Przecież nie będę się bał, że laska mnie pobije. Obawiam się tylko, że ona faktycznie zaatakuje, bo trochę ja znam i stąd pytanie czego się można po niej spodziewać.

dexterpro
pomijając już fakt tamtej gimbolaski

Jakim trzeba być łbem żeby chcieć się bić z dziewczyną i w dodatku pisać o tym na forum dyskusyjnym


Kolego, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Gdzie napisałem, że chcę się z nią bić? To ona mi nie daje wyboru, bo mówi, że jak się nie zgodzę, to i tak mnie znajdzie.

Zmieniony przez - Rondoon w dniu 2016-04-04 20:03:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nie jestem twoim kolegą.
Młody ten temat jest do poważnych tematów dla ludzi których na prawdę męczy jakiś problem, nie dla spin w gimnazjum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
dexterpro


Jeśli byłaby to moja siostra to za jeden wyrwany włosek bym ci wszystkie kończyny po kolei połamał.


jakby to była Twoja siostra to radziłbym Ci ją rozumu nauczyć,bo przy takim skakniu do każdego szybko ktoś jej wyjaśni skąd się wzięło twierdzenie "słabsza płeć". Jak myślisz jak się to dla niej skończy jak nie będzie Ciebie w pobliżu?

Troche też nie wiem coście tak naskoczyli na autora postu. Z opisu widac że to nie jego wina że jakaś gówniara sie go uczepiła. Ma pozwalac się obrażać i poniżać tylko dlatego że tamta jest dziewczyną?
Rondoon, nie przepraszaj za nic jeśli nie jesteś winny. PS: a tak w ogóle czemu ona uważa że ją zraniłeś?

Nie umawiaj się na solówki z dziewczyną,bo to przypał. Poza tym jesteś na straconej pozycji na wszystkich frontach przy takim pojedynku. W szkole, przy kolegach,a być może nawet i rodzicach.
Daj jej jasno do zrozumienia zeby sp*****lała od Ciebie, jak Cię zaatakuje broń się. Ku pocieszeniu....osoba która naprawdę dużo trenuje i zdaje sobie sprawę ze swoich umiejętności nie ma potrzzeby chwalenia się tym co moze komuś zrobić, więc albo nie trenuje aż tak mocno albo mocno się zdziwi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 148
QUEBLO
dexterpro


Jeśli byłaby to moja siostra to za jeden wyrwany włosek bym ci wszystkie kończyny po kolei połamał.


jakby to była Twoja siostra to radziłbym Ci ją rozumu nauczyć,bo przy takim skakniu do każdego szybko ktoś jej wyjaśni skąd się wzięło twierdzenie "słabsza płeć". Jak myślisz jak się to dla niej skończy jak nie będzie Ciebie w pobliżu?

Troche też nie wiem coście tak naskoczyli na autora postu. Z opisu widac że to nie jego wina że jakaś gówniara sie go uczepiła. Ma pozwalac się obrażać i poniżać tylko dlatego że tamta jest dziewczyną?
Rondoon, nie przepraszaj za nic jeśli nie jesteś winny. PS: a tak w ogóle czemu ona uważa że ją zraniłeś?

Nie umawiaj się na solówki z dziewczyną,bo to przypał. Poza tym jesteś na straconej pozycji na wszystkich frontach przy takim pojedynku. W szkole, przy kolegach,a być może nawet i rodzicach.
Daj jej jasno do zrozumienia zeby sp*****lała od Ciebie, jak Cię zaatakuje broń się. Ku pocieszeniu....osoba która naprawdę dużo trenuje i zdaje sobie sprawę ze swoich umiejętności nie ma potrzzeby chwalenia się tym co moze komuś zrobić, więc albo nie trenuje aż tak mocno albo mocno się zdziwi.


Ona uważa, że samym tym, że się rozstaliśmy to zraniłem jej koleżankę. Jak mamy 16 lat to chyba nie jest nic nadzwyczajnego, ale jednak.
Najgorsze jest, że ma siano w głowie i obawiam się, że jak sobie postanowiła to nie odpuści. Ja oczywiście nie mam zamiaru nigdzie chodzić, ale pewnie sama przyjdzie.

Nawet jak będę musiał się bronić to jakoś sobie nie wyobrażam okładać jej pięściami, tylko raczej złapać za ręce i przygnieść ciałem, bo ważę dużo więcej, żeby sama powiedziała, że ma dosyć, a ja miałbym poczucie, że ani jej nie uderzyłem, ani krzywdy nie zrobiłem i trudno by to było w sumie nawet biciem dziewczyny nazwać.

Odnośnie tego czy jest dobra, to tutaj obawiam się, że jednak jest, bo często jeździ na jakieś zawody i osiąga na nich sukcesy, a trenuje, poza weekendami, prawie codziennie, bo jeszcze jak byłem z moją ex to nigdy nie mogła z nami na piwo wyjść, bo zawsze albo miała trening albo łaziła na siłownie.

PS. Czemu się rozstaliśmy? Wydaje mi się, że po prostu nie pasowaliśmy do siebie. Ciągle były jakieś kłótnie o głupie rzeczy i pomyślałem, że nie ma sensu ciągnąć czegoś takiego. Ja lubię pograć na kompie i spokojnie pospacerować, a moja była wolała iść się dużo napić i na dyskotekę.


Zmieniony przez - Rondoon w dniu 2016-04-06 23:21:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
zachowanie małolaty nie na miejscu to jedno, po prostu nawiązałem do bójki z dziewczyną dziewczyny nawet kwiatkiem nie wolno- o to mi chodzi.

tak jak queblo napisał- przy takim pojedynku jestes przegrany na kazdym froncie, nikt nie bedzie sie pytal o szczegoly, odpusc.
Jak masz takie patologiczne laski to trzymaj się z daleka i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 148
dexterpro
zachowanie małolaty nie na miejscu to jedno, po prostu nawiązałem do bójki z dziewczyną dziewczyny nawet kwiatkiem nie wolno- o to mi chodzi.

tak jak queblo napisał- przy takim pojedynku jestes przegrany na kazdym froncie, nikt nie bedzie sie pytal o szczegoly, odpusc.
Jak masz takie patologiczne laski to trzymaj się z daleka i tyle


Ja o tym wiem i nie chce żadnych pojedynków. Ale muszę sobie w głowie jakiś plan ułożyć, co zrobię jak do mnie sama przyjdzie i zaatakuje, co z resztą zapowiedziała. Nic nie robienie, w czasie kiedy by mnie okładała, to chyba nie jest najlepszy pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
sytuacja trochę niecodzienna- ja nie miałem okazji spotkać się z laską która spina do chłopaków

trzeba się na prage przeprowadzić


Zmieniony przez - dexterpro w dniu 2016-04-07 01:09:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala Boxing Night 15 Czerwiec !! - Darmowa transmisja HD

Następny temat

Czy obecnie służba w wojsku się opłaca?

WHEY premium