SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem na osiedlu/w szkole - pisać tylko tu! vol. 2

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 325
* Dodam ze mam 18 lat, a koles byl nizszy ode mnie o pol glowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
jak się zachowujesz jak zwierze i popychasz się z grupą d****i to czyja wina jak nie twoja?

gość pił sobie w lokalu piwo, nie musi się odgradzać specjalną taśmą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 325
To był dzien w ktorym byl koncert metalowy w tym klubie, a gdy jest koncert metalowy to wiadomo ze ludzie nie przychodza stac jak slupki... Czy ty na dyskotece stoisz sztywno czy sie bawisz? To ja nie mam takiego prawa, tylko dlatego ze slucham innego rodzaju muzyki? Moim zdaniem typek powinien przynajmniej stanac troche dalej od sceny skoro widzi ze taki ruch jest pod scena, a nie jeszcze miec pratensje
Dlaczego de***i, bo sie umiemy bawic? Moze to ty jednak nim jestes bo nie umiesz


Zmieniony przez - Grunge12 w dniu 2016-01-28 01:29:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
dla mnie wina obopólna.
On faktycznie widząc ze "bawicie się" mógł stanąć ciut dalej. Ty z kolei widząc ze stoi mogłeś zwracac na niego uwagę,a nie skakać gdzie popadnie.

Sytuacja na podstawie dotychczasowego opisu nie do rozwiązania.

PS: Co to pogo?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 325
Pogo to taki taniec metalów, skaczesz poprostu w rytm muzyki i obijasz się i popychasz pozostalych. Wystepuje czesto na koncertach zespolow metalowych jak i rockowych. Mowicie ze powinienem uwazac, ja wtedy zatrzymalem sie doslownie przy nim i stalem w miejscu, tylko kolega wpadl na moja reke, ktora lokciem zbila mu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 325
A drugie pytanie, czy 18 latek ma wgl szanse obronic sie(wygrac bijatyke, ale oczywiscie gdy ten dorosly zacznie) z doroslym typkiem? Jaka taktyka wtedy, raczej tylko na dystans i nie dac mu za bardzo mozliwosci do dzialania, bo innej mozliwosci nie widzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 325
Chodzi mi o sile, wiadomo ze nawet dorosly ktory nic nie robi, jest silniejszy od nastolatka i chce sie dowiedziec co robic w wypadku gdy dorosly mnie zaatakuje, walczyc czy uciekac, poprostu czy jest szansa wygrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Albo się umiesz bić albo nie- same gabaryty, siła nie decydują o wyniku.

technika > siła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 250
Witam

Chodzę do liceum, w którym jest grupka osób-napinaczy, sapią się do wielu osób, szczególnie do mojej klasy.Wiadomo normalna sytuacja, tylko jak są w grupce, na różne sposoby, dziwne pogardliwe spojrzenia, pyskówki, docinki, popchnięcia z bara, siedzą np na schodach i gdy idziemy nie chcą ruszyć dupska i się odsunąć, żeby dało się przejść. Dodam, że to również konfidenci. Cała szkoła ich nie lubi w tym nauczyciele. Do mnie w sumie, się nie sapią, raz tylko była sytuacja, że się sapali, to grzecznie zapytałem jednego, czy ma jakiś problem, ale stracił mowę dopóki nie dobiegło 10 pozostałych osób z jego grupy i skończyło się tylko na popychaniu. Ja tam staram się raczej być spokojny i nie przejmuję się takimi sytuacjami, nie unoszę się dumą. I tak sobie myślę, czy przy jakiejś sytuacji gdy będą mieli jakiś problem nie sprzedać parę butów na ryj, w sumie boję się trochę, że zrobię im krzywdę i wszystko na kamerach dyrekcja zobaczy i będę miał problem, no i jak mówiłem to konfidenci są, a nie chce wylecieć ze szkoły, a tym bardziej mieć problemów na policji, a mamy dyrektorkę czułą na przemoc fizyczną, dzwoniła już kilka razy na policję. Dodam, że po za szkołą się nie sapią głównie za to, że nie mamy z nimi kontaktu. No, ale jakby w szkole znokautować paru to raczej pewne jest to, że byłaby większa ustawka na kilkadziesiąt osób. Więc w sumie nie wiem co robić, czy pozwolić poniżać klasę czy zrobić im krzywdę. Dodam, że jakiekolwiek mówienie o tym nauczycielom nie wchodzi w grę, bo głównie oni tylko poniżają, raz nawet jeden z naszej klasy tak zrobił, to się teraz z niego śmieją. Co myślicie?

Dodam, że każda propozycją walki po za szkołą skończy się ustawką, bo żaden z nich nie wyjdzie sam.


Zmieniony przez - wandalll w dniu 2016-02-09 15:36:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala Boxing Night 15 Czerwiec !! - Darmowa transmisja HD

Następny temat

Czy obecnie służba w wojsku się opłaca?

WHEY premium