SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam problem!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1193
Witam mam 17lat waże 64kg mam179cm wzrostu biceps:prawy34 lewy33.Wyciskam na klate 70kg.Ćwicze od 1stycznia 2007roku czyli 4 miechy.Kreatyne wziełem zbyt szybko w 3miesiącu ćwiczeń z początku były super efekty biceps rusł mi co tydzień po 1cm a teraz już od 2 miesiąców nic mi nie urusł .Nie wiem dlaczego stoi . Cwiczenia na biceps wykonuje na rużne sposoby. Co mam zrobić aby biceps znowu ruszył.Siła idzie cały czas nie zaprzecze ale mięśnie staneły:(

Jezus siłą mą!!!Wszystko mogę w tym który mnie umacnia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 587 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4938
xfliperpl

PROGRESJA - Jest to stopniowe zwiększanie ciężaru w każdej serii. Np.
Wyciskanie na klatę:
1 seria - 30 kg x 12
2 seria - 32,5 x 10
3 seria - 35 x 8
4 seria - 37,5 x 8

No i jeżeli progresjujesz to musi zachodzić spadek powtórzeń (ten co podałem jest najbardziej optymalny).

Zaś REGRESJA to coś odwrotnego do tego powyżej :D

MODLITEWNIK - Jest to konstruktywnie przyczepione oparcie dla bicepsów, czyli takie coś krzywe z oparciem np. dołączane do ławki.

A rośnie biceps jak tak ćwiczysz ? Ile już i w jakim czasie (jeżeli urósł), a jak nie to znaczy, że go przetrenowujesz czyli za dużo go katujesz.
Możesz 2 razy tyg. ale z intensywnością ŚREDNIĄ...

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Trzymałeś dietę od stycznia ? Czy twój trening był ok ( technika, rozgrzewka, rozpiska itp. ) ? Dbasz o regenerację ? Źle zrobiłeś biorąc krete w 3 miesiącu ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1193
Wszystko robiłem a biceps juz stanoł przed braniem kreatyny .A czy dieta jest taka wazna?

Jezus siłą mą!!!Wszystko mogę w tym który mnie umacnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1193
Ja dużo jem praktycznie wszystko co mi wpadnie do reki, dlatego sądze ze mam diete jako takom.

Jezus siłą mą!!!Wszystko mogę w tym który mnie umacnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4434
daj troche bikowi odpoczac,nie katuj go non stop,a inne wymiary ida do przodu??jesli nie to moze wina diety

trening i dieta czynia cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1193
Inne wymiary idą ale tez nie za szybko ja podejzewam ze mam za malo masy i mi nic juz nie urosnie. Hyba musze przybrac na wadze co o tym sadzicie mozliwe ze przez to stojom mi mięśnie?wzrost 179cm waga 64kg. Biceps na moim ciele wyglada jak by był niezle zpuchniety dlatego ze mam hude rece jak pogrubic sobie ręce? Piszcie co wiecie hehe.

Jezus siłą mą!!!Wszystko mogę w tym który mnie umacnia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4483
jak ci miesnie stojom to niedobrze
zacznij od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4434
teraz widac przyczyne zdecydowanie masz za malo masy,nie ma z czego Ci bik urosnac massuj sie porzadnie i bedzie dobrze

trening i dieta czynia cuda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
ale sie dyskusja rozwinęła

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 340 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2181
xfliperpl a jaki trenig wykonujesz(jakie partie w jaki sposób i w jaki dzień)?? zachowujesz zmieność trenigową?? tzn czy stosujesz zmiany trenigowe co pewien czas czy cały czas na tym samym może jedziesz??

Każdy z nas ma swój charakter-i ten jest naszym bogiem,
sprawcą szczęścia lub nieszczęścia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Trening CYKLICZNY - to jedyne wyjście, by możliwie równomiernie rozwijać się przez cały rok.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nierówna klatka, ale trochę inaczej...

Następny temat

Barki...

WHEY premium