SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maly czlowieczek z laska ;-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 338
ahahaha
dobra koniec rozmowy
kiedys zrozumiecie :)

I sense your hate ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11392 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958450
nie udawaj ,ze wiesz niewiadomo ile o życiu , gówniarzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26610
Denat88 nie po to odswierzalem zebys kogos obrazal. Wez sie lepiej nie odzywaj juz.
Szafa no pochwal sie osiagnieciami

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
Vego... -- powiem Ci tak ze narazie te osiagi co do tej pory ustanowilem jeszcze nie zostaly pobite Mialem problem z watroba ale juz jest wszystko oki i niedlugo boda nowe wyniki

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
A ja Ci powiem tak.
Masa jest looz ale zrobić taką mase i tak wyglądać to nie jest duży problem na koksie.
Skup się trochę na jakości a nie ilości.
Jak zobaczyłem twoją fotkę od razu skojarzyło mi się zdanie "Pasza dla Świń" no sory Winetou ale taka prawda.
Jednak się zmobilizowałem i przeczytałem cały ten post (26 stron!!! Curva jak mi się chciało?!)
I cholera piszesz całkiem sensownie, wypowiadasz się poprawnie widać że masz lekki dystans do siebie. Więc co jest nie tak ?!
Czemu jesteś ukierunkowany na zdanie "masa (byle jaka byle była) ponad wszystko??"

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
kochanego cialka nigdy nie za wiele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
No w końcu przeczytałem całego postaZa brak agresora leci sog ale duchowy narazie co do masy to zacznij robić jakieś dobre mięcho"przedewszystkim stabilne"To że przykoksiłeś w takim wieku to Twoja sprawa choć jak dla mnie to za wcześnie-mogłeś poczekać kilka lat
Ps.Odwiedzaj często lekarza.lepiej niech jest jakas kontrola.Powodzenia i pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3757
szafa, sog za cierpliwosc i wywazone wypowiedzi. Jakby byla mozliwosc dania dwoch to drugi za to ze wiesz czego chcesz i do celu dazysz.
Daj info jak postepy

Denat 88 z 29cm bez koksu!
jestes zalosny, odwracajac Twoje pyt mistrzu, czy myslales kiedys komu Ty mozesz zaimponowac? Szafa malolatom (tak piszesz, nie wiem co to znaczy bo ty tez malolat jestes dla mnie), a Ty??????
Wymien chcoc jedna osobe nie z rodziny a kupie ci tyle koksu ze bedziesz mial w lapie 33 (nawet)

buhahahhaha!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 628 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18232
Szafa ma dobrze w miarehttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] ulozone w glowie, jest poprostu spokojny, wie co robi. Jak byscie mnie tak jechali to bym juz mial dawno bana dozywotniego na SFD ulozone w glowie, jest poprostu spokojny, wie co robi. Jak byscie mnie tak jechali to bym juz mial dawno bana dozywotniego na SFD ulozone w glowie, jest poprostu spokojny, wie co robi. Jak byscie mnie tak jechali to bym juz mial dawno bana dozywotniego na SFD[img]../../buziaki/7.gif" alt="" /> rosnij szafa:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecki do oceny :D

Następny temat

Szansa?

WHEY premium