SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maly czlowieczek z laska ;-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
BTW zi3nt3k co zes sie tak do niego przy***al??

i jeszcze sog dla ciebie xp

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
XP-- no pomyslimy

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
Oja ******ole, człowieku roz***ałeś mnie, powiem ci jedno szacunek za to co robisz ale jeżeli ty nie będziesz myślał na poważnie żeby zostać strong-manem albo coś to będziesz głupi. Piszecie chłopakowi żeby troche z siebie zrzucił itd.dajcie spokój widać że kolo wie czego chce i konsekwentnie(mam nadzieje) będzie do tego dążył. Życze powodzenia KURAŚ jeszcze długa droga przed tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Szafa_Zero - "jestem mały"??? Ilu znasz podobnie zmasowanych kolesi w Twoim wieku? A dziewczynę mało widać, ale fajna. Ty natomiast uważaj z soczkiem bo jak na ten wiek to IMO przesadzasz.
Roni_IFK - są laski którym podobają się chudzi, innym "wysportowani", a do innych bez 100kg + nie podchodź i tyle, a co ona w nim widzi to jej sprawa . Zresztą ocenianie "typu" kobiety po jednym zdjęciu to przegięcie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Ja znam w jego wieku wiele kolesi o podobnych gabarytach lub o znacznie miejszych gabarytach a podobnej sile

Na silowni u mnie jest/było 2 ziomków 17 lat oboje około 70-80kg a cisneli 130 a drugi 145kg, Znam jeszcze dwóch kumpli nie z Głogowa którzy ważyli powyżej 100kg 18lat i cisneli 175 i 190kg A walili omki po 1-2g natydzień !! przez około 4-5 miechów!!

Jeżeli szafa-zero zechce być jeszcze większy to jak najbardziej ale faktycznie trzeba sie zastanowić czy bierzesz ten sport na serio czy dla siebie bo można tego za pare lat żałować.

A co do panienki niech ziomki sie ślinią tyle im pozostaje Jak dla mnie panienka super i nie obchodzi mnie co w tobie widzi a czego nie Jezeli jest miedzy wami dobrze to to powinno sie liczyć a nie domniemania kolesi z forum

PS.Fajnie ją capłeś drugą łapą

SG

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
Chlopaki daze do tego serio wam mowie ale to sie okarze "Niech masa i sila beda zwami"

XP dzieki za soga.odbijam

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4869
osiagi imponujace ale troche zalany jestes, estetyka zerowa, ale Twoja wola, pozdrawiam

Życie uczy pokory, ale dla niektorych będzie to długa i cięzka lekcja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
bardzo fajna niunia, pilnuj jej.
co do masy, to masz słabe wyniki siłowe do wagi, ja na twoim miejscu wrzuciłbym jaskąs dietę, czasem 95 kg wygląda lepiej niż 130.

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1843
Szafa_Zero:
Powiem tak i wprost. Reprezentujesz sobą znaczną część tego czego nienawidę. Czyli bezmyślnego niszczenia sobie zdrowia. Jesteś młody i nie myślisz o konsekwencjach nie bieżesz pod uwagę scenariusza że może poprostu tobie nie wyjść. Powiedz mi dlaczego nie spróbowałeś na sucho tylko w tak młodym wieku sięgasz po jakieś ście**o? Powiedz mi czy masz zamiar "założyć" rodzinę za jakieś 10latek czy niebałdzo?

Nie mówię żebyś przestał dźwigać żelastwo i rezygnował ze swojego celu tylko przemyśl czy dobrze wykombinowałeś jak chcesz go osiągnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Jure - Gdyby tak kazdy myslal ze mu nie wyjdzie to by nikt nie zaczynal a Moze dzis Pudzian to nie byl by Pudzian.Postawil na jedna karte i mu sie udalo.A W cichego wieku mial podobne osiagniecia tylko wage mniejsza !! Kazdy decyduje o swoim losie czy chce zostac jakims urzedasem czy np dzwigac ciezary i pokazywac sie publice ktora to uwielbia.Ja cichy jako twoj kumpel wierze w Ciebie i wiem ze Ci sie uda.Nie znam Cie roku ani dwoch tylko od malego razem wiele przeszlismy !!!

Ludzie nie myslcie ze ten koles wkanaca nie wiadomo ile koksu !!! On ma predyspozycje do tego sportu szybko lapie mase i wie co robi !!! Z reszta to forum jest po to aby sie kazdy mogl wypowiedziec na kazdy temat wiec... kazdy ma prawo powiedziec tutaj swoje zdanie.Ale nie ktorzy powinni sie zastanowic co pisza wyzywajac innych!!! taki zi3nt3k - czlowieku piszesz na luzie bo wiesz ze Ci za to nic nie grozi a na ulicy posralbys sie ze starchu za to co napisales !!! WIdac ze Cie boli ze jedni dochodza do tego co sobie zamierzylia ty stoisz w miejscu majac 27 cm w lapie a pakujac juz kilka lat wiec ziomus wyluzuj bo az mi sie zygac chce jak czytam twoje wypowiedzi.Moze lepiej bedzie jak pojdziesz na silke i zlapiesz troche masy i moze inteligencji bo z tym i z tym masz wielkie problemy !!!! albo nie pakuj tylko wez sie przezuc orazu na czytanie ksiazek bo moze tylko to umiesz robic jesli oczywsice umiesz czytac

Pozdrawiam Niech Żero bedzie z Toba !!!!!!
P.S pozdrow kobiete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecki do oceny :D

Następny temat

Szansa?

WHEY premium