SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maly czlowieczek z laska ;-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
ok 4 lat temu zaczelem silke z tym ze przez ten okres nie cwiczylem caly czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
bartek872 - moze jakbys dostal ze dwa razy w lape to bys sie nauczyl ladnie mowic.Nie masz ani jednego soga a sie madrzysz jakbys byl znawca.A po twoich odp wiem ze nie masz zielonego pojecia o czym ty piszesz.Jestes zerem.Przez duze Z !!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46
jaki świniak... ! masacra a to nie laska tylko Lucjan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12691
Boshe... skad sie biora takie zakompleksione indywidua, z psychika poskrecana jak jelito cienkie...echh.


A co do Ciebie Szafa... Gratuluje. Gratuluje Ci urodziwej dziewczyny, dla ktorej najwidoczniej wyglad nie jest najistotniejsza i najwartosciowsza cecha czlowieka. Mam nadzieje, ze sie jej nigdy w glowie nie "poprzewraca"(i mam rowniez nadzieje, ze w istocie jest Ci czego gratulowac, jako iz panna nie jest z Toba dla kasy lub "re5pectu" u "ziomkow").
Co do Twojego wygladu - ZAWSZE rob co uwazasz. Sam mam wielkie blizny(rozstepy) w okolicach barkow i klatki, ktore zdecydowanie szpeca, jednak nie przejmuje sie tym kompletnie. Podobnie jak dla Ciebie, moim priorytetem nie jest sylwetka i wbijam w to, ze cos sie komus moze we mnie niepodobac.
Btw. Z czystej ciekawosci - co zamierzasz robic po szkole sr.?
pozdr

Zmieniony przez - Blady w dniu 2005-01-25 14:42:12

"Odwaga nie jest właściwością ciała, lecz duszy;
stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
szafa nie chce być niegrzeczny ale już tydzień łądny czekamy na pomiar ciśnienia i na fote brzucha a tak na marginesie tu nei musisz odpowiadać będziesz zarzucał jakies rzeźbiące soki ?? np wino ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szafa pewnie pojechał mierzyć ciśnienie w przycodni,było tak duże że go zatrzymali na kontroli

Spadki będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
lekarze mogli by w to nei uwierzyć ...............






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
Chlopaki jeszcze nie zmiezylem cisnienia a co do tego czy wezme winko to wezme

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
swinka99 -- ty korwa ****u jak cos ci nei pasuje z moja laska to sie na nia nie patrz!!!!!!!!!!!!!!

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
Blady --dzieki Wiem i robie to co uwazam i tak jest najlepiej i tak trzymaj,tez mnie to nie interesuje ze ktos mi napisze ze wygladam tlusto i jaks tam mam to w mojej pieknej pupie
powiem szczerze ze mnie wy***ali ze szkoly sredniej,ale zamiezama sie uczyc jak skacze 18 lat to jzu za 2 miechy.Pozdrawiam

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecki do oceny :D

Następny temat

Szansa?

WHEY premium