SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maly czlowieczek z laska ;-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
om -- co na to starzy ?? no napewno wiedza ze cos zazywam niema co sciemniac,maja takiego synka kochanego ze wp*****l... za wszystkich no ale mi jzu nic nie mowia wsumie pakuje juz no bedzie 4 lata.Pozdrawiam

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ten podpis to tak na serio hehe?
ale tak na serio... mam nadzieje ze chociaz myslisz o tym strongman na powaznie, a nie koksujesz zeby sie napinać
jak tak to zycze powodzenia. 3m sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
om -- nie no ja mysle na powaznie ale kto wie no czas pokaze,a ztym podpisem to na serio serio

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38341
Jak na wiek to imponujaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
zi3nt3k ******lnij sie w dynke bo nawet jesli on koksuje to widac ze ma o tym jakies pojecie a taki zalosny sucharek jak Ty wlazi na forum i kozaczy przez neta bo na ulicy juz bys lezal z polamanym nosem za takie ******lenie

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O k***a
Kobieta ładna, prawie jej nie widać spod Twojego ramienia

Ale jak dla mnie to trochę za ostro jak na 17 lat
Może czas poszukać dawcy organów?

No ale mam nadzięję, że kiedyś zobaczę Ciebie w TV jak dajesz wycisk dla Pudziana i reszty załogi , bo jak nie to czy warto tak się katować?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
szafa ile ważyłeś kiedy zaczołeś?

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
laske masz niezla. lajtowo zycze dalszych przyrostow

co do niektorych komentarzy to dobre dobre heheheheh najlepsze komentarze od osob ala mam 28 w lapie a on 48 i jest****em

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8147
Dzikus90 -- jeszcze nie trzeba szukac zadnego dawcy i lepiej zeby niebylo trzeba ,no zobaczysz do tego daze a co z tego bedzie to zobaczymy.Pozdrawiam

p9c9 -- dokladnie to niepamietam ale gdzies 75kg cos kolo tego (ale to jak zaczynalem pakowac)

Niewazne kto umrze pierwszy wazne kto wiekszy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Ja ważę 110kg i foto w profilu 105kg, wiec podobnie do ciebie i od lutego przechodzę na redukcję tobie też dobrze koledzy radzą, lepiej zgóbić pare kg będzie to sie okazalej prezentowało. Znam to na przykładzie mnie i mojego brachola. Chyba że interesuje cie sama siła masa itp , ale są do tego inne środki które nie ciagną wody i wygląd trzyma sie miare w normie .

Pozdro.

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecki do oceny :D

Następny temat

Szansa?

WHEY premium