SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makrocykl!!! (by PLŚ)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 700 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12869
a moglybys ja tu wkleic i napisac ile masz lat jaki wzrost i wage????

"Mięśnie Mówią Nie,
Ja Mówię Tak"

MOJA SIŁKA: http://www.sfd.pl/SiŁoWnIa_bY_PaWeL-t369290.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
2 tygodnie do 20 lat, 187cm wzrostu, a wagi dokładnej nei znam bo moja waga sie zepsuła. Ale aktualnie coś ponad 90kg, ilość tkanki tłuszczowej ok. 12%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 160
a jesli chodzi o 21 to ja dodam od siebie, zeby robic ladne, pelne powtorzenia. jesli tak ladnie nie dacie rady zrobic 21 ruchow to proponuje zrobic 15. nie wiem jak wy, ale ja mialem problem ze zrobieniem 21 prawidlowych ruchow i kolejny trening bede robil z 15 ruchami :)zobaczymy co z tego wyniknie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Hmmm, nie lepiej zmniejszyć obciążenie i robić ćwiczenie poprawnie. 21 to 21, a nie 15 .

Zmieniony przez - PLŚ w dniu 2007-02-20 16:28:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 91 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3037
słuchajcie plś, chlopak ma racje cwicze jego treningiem i ponoc jest dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
misiak44 - nie TY pierwszy hehe :P. No dobra,już si nie przechwalam. Ale będzie dobrze, nie było jeszcze ludzi którzy by narzekali, a ich liczba ciągle rośnie, nie jestem, w stanie ocenić ile ludzi ćwiczy tym planem, ale idzie on w Polskę, ktoś z forum przekazał go na siłce kumplowi, kumpel jeszcze komuś itd. Ode mnie ten cykl wzięło około 100 osób, i każdy chwali że lepszy niż zwykła masówka (chociaż to też masówka z tym że urozmaicona) a przede wszystkim ciekawszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
hmm kurde bele. ciekawe ale juz mam splita ulozonego na 2 miechy. hmm, ale kiedys napewno sie przyda, sog duchowy ;)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Dzięki za duchowiaka . Wypróbuj to bo naprawdę warto.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 668
Mam zamiar dzisiaj rozpocząć trening 1, tylko że względu na moją ławeczkę nie mam na niej możliwości zrobienia:
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w dół
Czy odpuścić sobie to ćwiczenie i dodać jedną serię do głową w górę, aby wyszło tam 12-10-8-6, ale w ten sposób wyjdzie 12 zamiast 14 serii na klatkę. Czy lepiej dać 3 serie innego ćwiczenia? ew. jakiego?

I jeszcze drugie pytanie, czy nie zaszkodzi gdy przez cały ten makrocykl dołożę sobie do pleców, na początku podciąganie szerokim nachwytem 3-4 razy po max powt.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Zamiast wyciskania głową w dół daj przenoszenie sztangielki, 3 serie z progresją. A co do tych pleców to odpuść sobie podciąganie na drążku bo to by było zbyt wiele jak na plecy. Ewentualnie zastąp któreś ćwiczenie podciąganiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bark!!!!

Następny temat

Prośba

WHEY premium