SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Makrocykl!!! (by PLŚ)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Chyba nie przeczytales calego postu bo tam tlumaczylem . No wiec to znaczy jak pisalem wczesniej, 4 serie po 10 powtorzen, nie rozumiesz? Prosciej sie nie da. Jak masz zapis 12 10 8 6 to oznacza ze robisz 4 serie, w pierwszej 12 powtorzen, w drugiej 10, w trzeciej 8 i na koncu w czwartej 6. Jak masz zapis 10 10 10 10, to znaczy ze kazda seria zawiera 10 powtorzen. Progresja jest tylko wtedy kiedy liczba powtorzen sie zmniejsza, wiec jesli masz stala liczbe powtorzen w kazdej serii to znaczy ze progresji nie stosujesz w danym cwiczeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 160
jest progresja? :/ no to ladnie :/
a w drugim treningu gdzie zastosowac progresje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6029
No teraz wszystko jasne czyli w zapisie 12 10 8 6 mamy w sumie 36 machniec z progresja. Dzieki juz wiem wszystko! pozdro!

"Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej"
Edward Gierek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Danti - przeciez to oczywiste, nie zalamuj mnie . Pozatym pisalem o tym PROGRESJA JEST TAM GDZIE LICZBA POWTORZEN SIE ZMNIEJSZA. Ale z tego co widze to powinienes najpierw zdobyc choc podstawy wiedzy o kulturystyce, czytaj forum, na dobre Ci to wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 160
nie pisales o tej progresji nic w temacie :)
postaram sie nie zalamac ani Ciebie ani mnie
na takie czeste przegladanie forum za bardzo nie mam czasu w tygodniu niestety :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 700 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12869
czesc PLŚ
mam do ciebie pytanie nie rozumiem o co chodzi w treningu 4,( 20 luty do 19 marca)w cwiczeniu na biceps 4 cwiczenie jakies "21" o co w tym chodzi co to za cwiczenie????prosze o szybka odpowiedz
i pozdro

"Mięśnie Mówią Nie,
Ja Mówię Tak"

MOJA SIŁKA: http://www.sfd.pl/SiŁoWnIa_bY_PaWeL-t369290.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 700 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12869
PLŚ daj znak życia plissssss

"Mięśnie Mówią Nie,
Ja Mówię Tak"

MOJA SIŁKA: http://www.sfd.pl/SiŁoWnIa_bY_PaWeL-t369290.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Sorki, nie było mnie na kompie.

21 to odmiana zwykłego uginania ramion ze sztangą. Polega na wykonaniu 21 powtórzeń, z tym że pierwsze 7 wykonujesz do połowy zakresu ruchu czyli od wyprostu do momentu aż przedramiona będą równoległe do podłogi, kolejne 7 od tego momentu aż do całkowitego skurczu, a ostatnie 7 w pełnym zakresie ruchu, czyli normalne uginanie. Jest to w atlasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 700 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12869
A CZY PODCZAS STOSOWANIA TEGO MAKROCYKLU MIALES JAKAS OKRESLONA DIETE????

"Mięśnie Mówią Nie,
Ja Mówię Tak"

MOJA SIŁKA: http://www.sfd.pl/SiŁoWnIa_bY_PaWeL-t369290.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bark!!!!

Następny temat

Prośba

WHEY premium