SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA! Jak na SFD rodzi się piękno, czyli nasze foty, niekoniecznie sportowe ,-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 206013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1120
Witam dziewczyny jestem tutaj nowa! tym sportem zaraził mnie chłopak, jestem przeszczęśliwa jak ćwiczę Moim marzeniem jest osiągnięcie pięknej wysportowanej sylwetki.Ćwiczyłam ok. 2 miesiący na siłowni oraz areoby, do tego dieta redukcyjna. Obecnie przebywam za granicą i nie mam możliwości ćwiczyć na siłowni, ale staram się ruszać, co dwa dni Tabata Squats oraz brzuszki. Czasami biegam, ale z moją kondycja jest nie najlepsze he he Za 2 miesiące biorę się ostro za trening siłowy oraz areobowy. Mój cel to redukcja oraz widoczne mięśnie. Wrzucam dwa zdjęcia jak poprawie sylwetkę to naprewno tu wrócę i dodam więcej zdjęć! buziaki!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Z pozdrowieniami od kolegi z pracy, który zrobił zdjęcie żeby udowodnić żonie, że od siłowni nie stanie się potworem z zarostem
Moim zdaniem to zdjęcie niczego nie dowodzi bo jestem świeżo ogolona na nim - a bez makijażu to jakaś makabra
Ale tak wrzucę, bo lato to dobra pora na ekshibicjonizm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6848
Kittie,
masz fajne dziary i fajny kubek
i żyły som, i mięśnie

G R A N I C E * S Ą * W * N A S

Never say never, starting over
It’s not perfect but it’s getting closer :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
No i powiedzmy sobie szczerze, jak się ogolisz to i facjata wygląda całkiem kobieco i ładnie

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
o żesz Twoje łapy powodują u mnie pernamentną zawiść a wogóle wyglądasz super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mnie bys przekonala-jakbym nie chodzila. Ladnie, kobieco- a ze bez makijazu? wygladasz super!

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
łapska swoją drogą, ja wypaczyłam słodkie oczka

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Paulina a mi już google pokazało Twoją facjatę dawno. Tatuaże Cię zdradzają Pięknaś

Zmieniony przez - Kendra w dniu 2012-08-16 11:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ponoć wyglądam jak aniołek - póki tatuaży nie pokaże - a potem otwieram buzię i cała anielskość idzie w p***iet bo mam głos starego menela - niski, zachrypnięty basik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

Następny temat

Jaki trening po ACT?

WHEY premium