SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOTYWACJA! Jak na SFD rodzi się piękno, czyli nasze foty, niekoniecznie sportowe ,-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dechołamaczka

Fajne foty nastic

A tak w ogóle, to mogłabyś się przedstawić w naszym poście powitalnym

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-11-23 06:55:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
wrong sog za pupę znaczy dupę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No i czego się tak zasłaniasz? Pokaż oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 269
Podziwiam Was wszystkie! Kiedyś tez cos wrzuce, na pewno nie teraz. Świetny temat, rzeczywiście motywacje czy tez mobilizacje można znaleźć.:) Martucca super talia i plecyki.

'trzeba być twardziochem a nie mięciochem' :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 111
Witam :)
ja i mój brzuch :D







troche mnie nie było na forum, a do tej pory byłam biernym czytelnikiem, ale może teraz zaczne coś więcej pisać, bo widze, że powstał dział dla babek ;)

Zmieniony przez - pauli05 w dniu 2010-11-23 11:50:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kurde. Cudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
Dziewczyny, absolutnie Was podziwiam za odwagę pokazywania swoich ciał. Chciałabym mieć taka odwagę.
O pupie wrong już nawet nie będę pisała bo przede mnę już napisano sporo. Jestem fanką kobiecych tyłków, przez większość zajęć fitness gapię się na tyłki instruktorek, a potem kumpele się dziwią że ja nigdy nie pamiętam jak która wygląda z twarzy....

Zmieniony przez - Apolonia w dniu 2010-11-23 13:31:14

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pauli05 ładnie

Apolonio wdziałam twój wpis w poście powitalnym i chciałam zapytać, czy nie chciałabyś zalożyć tutaj w dziale swojego bloga treningowo-dietetycznego? Mogłabyś stać się dobrym przykładem dla wszystkich mamusiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 575
Martucca bardzo fajny pomysł
tylko nie wiem jak czasowo się wyrobię, ale spróbować zawsze można :)naprawdę jestem z siebie dumna że znajduje czas na trening i to regularny, trenowałam również w ciąży - zresztą dzięki temu poznałam inne zajęcia niż SPINN i siłownia i trochę zmieniłam zestaw ćwiczeń - na przykład piłki - na mojej siłce to sie nazywa FIT BALL - uważam, że po ciężkim dniu pracy i przed ciężką nocą z dziećmi to bardzo dobre zajęcia

każdego dnia budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam
mój blog: http://www.sfd.pl/Blog_treningowy_matkozaura-t678599.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetnie Wpisy możesz robić, kiedy tylko Ci się uda, nie musi być codziennie Ja sama robię w swoim blogu wpisy co 2-3 dni

Czekam zatem na Twojego bloga

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2010-11-23 14:19:12
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ladies SFD (and gentlemen) POZNAJMY SIĘ!

Następny temat

Jaki trening po ACT?

WHEY premium