SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MOJA PRZEMIANA-proszę o ocenę:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1356
Gratuluję, to jest coś z niczego:) SOG się należy, pozdrawiam!

-Dlaczego masz na sztandze 8x po 5 kg, a nie 2x20kg? - Bo tak wygląda bardziej kozacko. :o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Dieta od dłuższego czasu jest na w miarę dobrym poziomie. Po prostu genetyka nie ta. Poza tym widze, że niektórzy tak jakby nie doczytali czegoś, albo myślą, iż wrzucam to tutaj, aby pochwalić się aktualną sylwetką-jakbym nie widział zdjęć niektórych osób w tym dziale.
Cóż, odkąd ćwicze, zwiekszyłem swoją mase[wiadomo, że nie wszystko, to czyste mięśnie]o prawie 30kg-ćwicząc większość czasu praktycznie na sucho. Myślę, ze w rok, nawet dobrym treningiem i dietą, niestety nie byłoby to możliwe dla kogoś takiego jak ja, nawet na początku, tak jak to ktoś zasugerował wyżej. Niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


Nuki-nic nadzwyczajnego ale zaniedbane do reszty raczej nie są...choć fakt, łydki rozmiarem kuleją sprawnością-nie narzekam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


Niestety nie wiem jakie pozy mam przyjąć do nóg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377


Nogi-one po prostu są. Ale na siłę nie narzekam. Na pewno staram się o nie dbać i nie zaniedbuje, jak wiele innych osób. Wrzucam, bo ktoś pisał, żebym wrzucił.

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2009-11-22 21:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Ja pisałem. Może być ładnie po redukcji ;] Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 481 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4641
Nóżki całkiem zgrabne Podziwiam całą przemianę bo widać że włożyłeś w to dużo pracy żeby zarzucić "trochę" mięska i oby tak dalej:)Masa,masa,masa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
pierwsze fotki to jakbym siebie widział przed rozpoczęciem przygody z siłką auschwitz było konkretne teraz troszke lepiej niż u ciebie ale łap soga ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4452
power ogolil bys nogi ! :D
ladny progres. zawsze moze byc lepiej :)
masz soqa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 228 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10110
Jest dobrze z pełną premedytacją dostajesz soga.

myśl jak mistrz i tego nie zmieniaj.
w ciągłej walce.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawid lat 16

Następny temat

Pare fotek do oceny <staż 3,5 roku>!!!!!

WHEY premium