SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jest z moją klatką. Proszę o pomoc

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Wiek 218 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
Witam, mam problem z klatką piersiową, zaczęła dziwnie zwisać.
moja waga 94.5
biceps 42,5
klatka 118
barki 137

Proszę o poradę jak to poprawić.
Z góry dzięki

sorry za jakość





Zmieniony przez - fordgt w dniu 2023-09-07 20:03:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Wiek 218 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
Powiem Ci ze całkiem ok ale jak wchodze na wagę to sam się dziwie ze tak szybko leci. Tylko cycek dalej jest i frustruje mnie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5803
Masz tyle tłuszczu że aż ci się zbiera w cyckach tak zwane lipo zredukuj i dawne proporcje wrócą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
Lipo jak...
Dużo fatu, zredukujesz, to będzie lepiej...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Wiek 218 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
Redukcja mowicie. A jak sie do tego zabrac. Zle sie nie odzywiam. Nie jem slodyczy. Nic tlustego, a po 18 juz nie jem nic wiec nie wiem skad ten tluszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94750 Napisanych postów 364733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669946
Policzyć zapotrzebowanie kcal i odjac z 400 kcal na start
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33118 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
fordgt
Redukcja mowicie. A jak sie do tego zabrac. Zle sie nie odzywiam. Nie jem slodyczy. Nic tlustego, a po 18 juz nie jem nic wiec nie wiem skad ten tluszcz.
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
To czy jesz po 18 czy nie, nie ma znaczenia.
To, że nie jesz słodyczy tylko tyle, że nie jesz słodyczy. Dla ilości tkanki tłuszczowej kluczowa jest różnica energii dostarczanej z pożywienia od energii zużywanej przez organizm w ciągu dnia.
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
Jak już ktoś wali teksty typu "makaron tuczy" albo "nie jem po 18", to już mi się zapala czerwona lampka w głowie. Tak jak koledzy wyżej, czyli suty zwisają bo duży bf, jak ze zdjęcia wynika. Wylicz zapotrzebowanie kaloryczne, uwzględniając podstawową przemianę materii i całą resztę parametrów i odejmij od tego 300kcal i obserwuj jak się fat pali , link zarzucam poniżej:
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne__jak_je_wyliczyć-t276436.html


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-09-08 10:50:04
1

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Wiek 218 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
Ja dobrze wygladalem w zakladzie,a jak wyszedlem to calkowicie inne jedzenie jem i to mi sie zrobilo w ciagu tygodnia. Zastanawiam sie czy clenbuterol nie wziac i wina bo 36 lat i spalanie juz nie to samo. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20869
Odradzam, po tym co piszesz, wnioskuję, że nie masz do końca ogarniętych podstaw, jeżeli chodzi o dietę trening lub po prostu brakuje Ci wiedzy na te tematy, dlatego branie się za środki w takiej sytuacji byłoby błędem (spalanie możesz podkręcić odpowiednim trybem życia, mit mówiący o tym, że metabolizm zwalnia po 40 już dawno został obalony, a co dopiero w wieku 36 lat). :)



Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-09-08 17:39:47
2

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Wiek 218 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 353
czyli mam zaczac od diety i trening redukcyjny tak? tylko czy nie jestem za maly na spalalanie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzywa klatka piersiowa

Następny temat

Redukcja planowa od dawna

WHEY premium