SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MATKA MNIE STRASZY!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2298
Witam,czy jest ktos z was co cwiczyl nie wiem,z rok(sila co 2-3 dni,odzywki itd) i dalej normalnie rosl??(wzrost,nie masa) matka mi mozg pierze ze nie urosne jak bede cwiczyl.Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54
eee jak się narąbie i popatrzy w lustro to pomyśli że meta pomaga :) Albo robi rozstępy bo zobaczy kilku gość zamiast jednego :)

yyarghhh! taki odgłos wydają rosnące mięśnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 50
pewnie ze bedziesz rósł , ale troche wolniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11776
napisz coś o sobie ile masz lat staż treningowy waga wzrost

"Nadzieja umiera na końcu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
tak rosnie sie w gore jeszcze zlaezy od wieku, ale rosnie a tak poza tym to zalezy od genetyki, no i nie obciazac kregoslupa, MC, przysiady, wysikania na barki na stoaco

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 50
Jedni rosną dalej a dródzy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26610
Ja dzieki silce uroslem wiecej

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 97
Siłownia i ćwiczenia fizyczne raczej nie mają wpływu na to ile jeszcze urośniesz... (jeżeli mają to na pewno korzystny) To zależy przede wszystkim od genetyki (jak wysokich masz rodziców i dziadków) W sumie to i dobrze... Gdyby wszyscy byli równego wzrostu byłoby po prostu nudno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
jesli zaczyna sie cwiczenia zbyt szybko czyli w zbyt mlodym wieku i wykonuje sie cwiczenia ktore moga zahamowac wzrost to jest mozliwosc ze czlowiek moze nie urosnac lub urosnac mniej niz powinien.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2298
juz troche usroslem ,mam 171cm,ale mam brata o ponad rok starszego i jest pare cm wyzszy,wiec sie martwie mam juz 18lat,ale mysle ze jeszcze urosne,a cwiczenia obciazajace??obciazajace jest cwicznie bicepsow na stojaco??nogi na maszynie??czy barki na siedzaco??pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4518
"juz troche usroslem ,mam 171cm,ale mam brata o ponad rok starszego i jest pare cm wyzszy,wiec sie martwie mam juz 18lat,ale mysle ze jeszcze urosne,a cwiczenia obciazajace??obciazajace jest cwicznie bicepsow na stojaco??nogi na maszynie??czy barki na siedzaco??pozdrawiam
"

głowa do góry , myśle że nie , to gdybys codziennie wnosił jakies paczki czy rower to tez bys juz nie urósł nic na stojąco z wielkimi cieżarami etc; ) na siedząco chyba nie ma żadnego wpływu .. ale niech się pro odezwą :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
po kazdym treningu zwisaj na drąku nagami w dół, masz miec je luźne 3 serie po tyle minut ile dasz rade wytrzymac a zobaczysz ze jeszcze z pare centymetrów urosniesz, ja tak urosłem 2 cm w 3miechy :]i mam prawie 20 lat i cwicze około 1,5 roku wiec głowa do góry

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[b]Ćwiczenia na brzuch[/b]

Następny temat

Trening - Masa - początkujący

WHEY premium