SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARTWY CIĄG WASZE WYNIKI OPINIE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1735
wiek: 19
staż w TS: 8 miesiecy
waga: 79kg
wzrost: 178cm
MC: 195KG
sprawdzian mam za niecale dwa tyg ;) cel 205kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1081 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10270
wiek 16
waga 67 kg
MC 133 kg
ema ;d

bo inni nie maja tyle determinacji i jaj by wygladać tak jak ty!
___________________
ban na koncie albi666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Wiek: 19
Staż w TS: 0 miesięcy
Wzrost: 167 cm
Waga: 70 kg
MC: 145kg

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1081 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10270
zapomniałem dodać że nie ćwiczę TS

bo inni nie maja tyle determinacji i jaj by wygladać tak jak ty!
___________________
ban na koncie albi666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja mam 15 lat rekord 100,5kg nie próbowałem nigdy więcej wogle mój rekord przed tym to 80 kg było ale i więcej niż 10 nie bede robił bo muszę dbać o kręgosłup który i tak się juz odzywa ;]]

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
THE1ROCK -> plecy od ciągow przy prawidlowej technice mogą sie tylko wzmocnic...

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6494
nie wiem jaki mam maks, nigdy nie próbowałem, teraz nie ćwiczę ..

studia, tuż przed skończeniem 21 lat, 160 kg x 3, bez zadnego dodatkowego sprzętu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
__Kamil__ nie weim czytałem co innego gościu jakiś pisał że w wieku 17 lat brał juz ponad 200 ale co z tego skoro prawie inwalida został? Teraz bede robił martwy z lekkim cięzarem a więcej wyprostów tułowi bo to tez za***iście daje.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 711
wg mnie co do wyniku to nie jest zly, wiadomo, ze nie ma sie czym zachwycac , ale wynik ok , ja tez za bardzo nie cwiczylem martwego (ze 3-4 miechy) ale waze mniej niz ty .. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 711
ten komentarz wczesniej byl do ADAMV , zapomnialem dodac ;P a co do tego ,,kalectwa'' to bez przesady ... Jak ktos potrafi i ma dobra technike to nic mu sie nie stanie ... najlepiej jak ktos nie ma o tym pojecia niech nie wchodzi w to , najlepiej robic to (chociaz na poczatku ) pod okiem trenera albo kogos , kto sie na tym dobrze zna , powodzenia dla wszystkich :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc

Następny temat

Mistrzostwa Śląska w wyciskaniu na ławce leżąc

WHEY premium