SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój plan treningowy "Mlodyptak"

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
Siema o to mój plan treningowy od dłuższego czasu.Proszę o komentarze czy coś złe robię itp...

Np zaczynam od poniedziałku.

Poniedziałek - Plecy (3 różne ćwiczenia na drążku) oraz Klata(2 różne ćwiczenia)Wszystko po 5 serii

Wtorek - Biceps (Ćwiczenie "21") oraz Triceps (na drążku i z hantlami) Wszystko po 5 serii

Środa - Brzuch (różne ćwiczenia podobne do a6w) oraz Nogi (2 różne ćwiczenia i czasem rower)

I czwartek wolny i od piątku znowu 3 dni ćwiczeń

I co o tym sądzicie ?

Zmieniony przez - MlodyPtak w dniu 2009-06-20 12:01:25

Zmieniony przez - MlodyPtak w dniu 2009-06-20 12:01:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Mozna cwiczyc biceps i triceps w jednym dniu ale to jest dla starych wyjadaczy..
Moze mlodyPtak najpierw poczytalbys cos o splicie i dopiero napisz swoj plan..
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Bez ładu składu porządku i sensu jak dla mnie. Ile czasu już ćwiczysz? plan jest kiepski.

Zapraszam do podwieszonych

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2009-06-20 12:15:14

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
Dzięki za tak zrozumianą odpowiedz.Może uzasadnij ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
Ale chłopie - widac ze masz raczej nikłe pojęcie o treningu. Co z tego że CI uzasadnie jeżeli musiałbym Ci wszystko wytlumaczyć i post by sie rozrósł na całą stronę.

Po kolei:
- napisz staż i wymiary
- Ćwiczymy najczęściej pon śr pt a nie trzy dni z rzędu
- Twój trening jest niepodobny do żadnego (chyba że jakaś kulawa wersja splita)
- Nóg nie cwiczymy na rowerze (nie czepiam sie bo sam tak je ćwiczyłem do niedawna stosunkowo ale sie ogarnąłem )
- Jak dla mnie to połączenia ćwiczonych partii są do d. Zwłaszcza wtorek.
Ja bym zrobił tak
Klata + bic, Nogi + barki, plecy + tric. ale to jest dla raczej zaawansowanych a nie wie jaki masz staż

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
i nie ćwiczymy 3 dni pod rząd itp ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
tric na drążku?!

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
Ćwiczę około roku

Wzrost - 172cm
Waga - 55kg
Klata - 103cm
Biceps - 33,5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
No i teraz sam sobie odopowiedz czy po roku ćwiczeń dobrym planem wazyłbyś 55 kg przy 172 cm.. o diecie już nawet nie wspominam a chociaż o spożywaniu większych ilości pokarmu. Bierz sie za czytanie.

Zmieniony przez - Orson_lol w dniu 2009-06-20 12:53:23

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
Wcześniej ćwiczyłem całkiem innaczej... tylko teraz się pytam czyt taki trening był by dobry.... I z mojego wyglądu jestem zadowolony gdyż nie chodzi mi o masę jak prawie każdemu tylko o dobrą rzeżbę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2803 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18927
No więc Ci odpowiadam że taki plan jest zły.

I tak sie składa że większość sfd nie ćwiczy by wyglądać jak hulk ale żeby mieć właśnie ładną i wysportowaną sylwetke z dobrą rzeźbą. ALe zeby mieć dobrą rzeźbe najpierw trzeba miec w czym rzeźbić => trzeba mieć masę. zresztą - Twoja sprawa. Powodzenia w treningach

"Gniew przebywa w piersi głupców" (Koh 7:9 )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
Odp mi na jeszcze jedno pytanie czemu w dniu nie można ćwiczyć podobnych partii ciała np biceps + triceps ? tylko np nogi + barki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ćwiczenia na wewńętrzną głowe bicepsa!! - pomocy !!

Następny temat

Już nie amator, co dalej, jaki trening..?

WHEY premium