SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój osobisty jihad o wymarzona sylwetke

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29325

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
15 ;)- dopiero wracam do treningow to na tyle optymalna dla mnie waga, ze pamietam o technice, dla info pomachalem troszke 35 kg bo sie pojawily ale nie mozna powiedziec, ze swing zostal wykonany poprawnie ;P ani jeden ;)

Zmieniony przez - 0sama w dniu 2013-05-14 15:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
Na czas - KB 20 kg
KB swing
Burpees
30-20-10

czas 5,27

+ zdjecie z dnia 20.05.2013 z rana- niekoniecznie na czczo ;P




Zmieniony przez - 0sama w dniu 2013-05-20 08:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
WOD, 22.05.13

Na czas:

20 x Push ups
20 x Box Jumps
20 x KB swing 15 kg
20 x Sit ups
20 x Wall ball Shots
20 x Pull ups / Ring rows
20 x Air Squats
20 x Back


wynik 4,41 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
Waga sie trzyma 99-100 kg- doszedlem do wniosku, ze zbijanie tluszczu do zera nie ma sensu. W obecnym trybie zycia (praca siedzaca, 1,5h godziny drogi do pracy zbyt dlugo by to trwalo). Poza tym miesnie, ktore mam zamiar nabrac beda same w sobie palily tluszcz, a teraz leci z miesni strasznie. Mam zamiar stosowac taki plan treningowy do przyszlego czerwca 2014 - rok systematycznej pracy powinien przyniesc mega efekty - zwlaszcza, ze lapki to ja mam teraz mizerne- jak na zdjeciach w dzienniku ;)

Okreslilem sobie nowe cele jakimi sa glownie zbudowanie gornych partii ciala, jako, ze nogi sa dla mnie powodem do zadowolenia (na ta chwile-chociaz nie mam zamiaru calkowicie odpuszczac podtrzymywania ich obecnego wizerunku- po prostu sa proporcjonalne do tego, co chcialbym osiagnac w gornych partiach ciala). Diete trzymam bardzo bardzo dobrze, pozwalam sobie na 1 niezdrowy posilek (nie dzien) tygodniowo, za to nie mam problemu podobnym bilansem kalorii (tzn jak jem taki posilek, to obcinam pozniej kcal z kolacji- bo jestem "pelny"). Pije duzo plynow (woda niegazowana i cherbata zielona i mietowa), calkowita praktycznie abstynencja od alko (czasem kieliszek wina do obiadu- zero piwa, lychy, o flaszkach nie wspominalem bo widzialem na oczy ostatnia 5 miesiecy temu). Plan ustalilem sobie nastepujaco :


wtorek, sroda,piatek- crossfit- to sie nie zmienilo

poniedzialek:
Pull: (brzuch, plecy, biceps)

wspięcia na palce stojąc 12/10/8/6
plecy: wznosy barków "szrugsy" 12/12/12
podciąganie na drążku do klatki 12/12/12
biceps: wyciskanie sztangi stojąc 12/10/8/6
uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy 12/10/8/6

Czwartek:
Push: (klatka,barki,triceps)

klatka: wyciskanie sztangi skos góra 12/10/8/6
wyciskanie sztangi skos dół 12/10/8/6
barki: wyciskanie sztangi zza głowy 12/10/8/6
unoszenie sztangielek w opadzie 12/10/8/6
triceps: wyciskanie francuskie sztangi leząc 12/10/8/6
pompki w podporze tyłem 12/12/12

Zamienilem push & pull kolejnoscia- z racji tego by nie miec wymowek na silce ze ktos mi zajal stanowisko ;)
Dodatkowo 10 min biezni na rozgrzewke i 30 min po cwiczeniach


suplementacja BCAA + bialko MAtrix + dekstroza Trec przed treningami crossfit (potrzebny mi szybki zastrzyk energii na CF- treningi nie sa zbyt dlugie)

NO TO LECIMY Z KOKSEM



Zmieniony przez - 0sama w dniu 2013-05-29 10:37:14
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
radeck172
http://www.cortalink.com/?transmisja zapraszam wszystkich pakerów :)




Co za spam- tyle, ze dzieki powiadomieniu na poczte przypomnialem sobie o tym dzienniku.


Czlowiek upada... ale tez powstaje i dlatego tu jestem :)


Wracam, powoli... Duzo sie u mnie dzieje zwlaszcza z nowym mieszkaniem, praca, rodzina. Powoli zaczynalem tracic ochote na CF (co tylko budowalem na silowni to tracilem na CF- chyba ze to subiektywna opinia)
Brakowalo mi tego dziennika mimo, ze widze tu wiele bardzo solidnie prowadzonych dziennikow, z ilustracjami, filmami itp.

Ten moj jest niejako moja spowiedza, co robilem dnia wczorajszego.

A robie dosc sporo mimo, ze odstawilem crossfit- powoli zaczyna mi brakowac i tego ale chce skupic sie teraz troche bardziej na treningu silowym, tez troche finansowo nie moge sobie pozwolic na crossfit...ale mam w domu kettlebella wiec chyba zaczne znow nim machac.

Na ta chwile robie sobie program detoksu bo przez ostatnie 8 tyg pojadlo mi sie troche niezdrowego jedzenia (nie mowie ze codziennie wiec pewnie z 10 piwek, 2 paczki chipsow, paluszki,2 pizze itp- sorry ale brzmi smiesznie wymienianie tego, )

Moja narzeczona (definitywnie to okreslenie powstalo od slowa "narzekac" ) zaczela "cwiczyc z Chodakowska". Calkiem mile uczucie i zaczyna pojmowac co to znaczy wieczorne potreningowe zmeczenie.

Wracajac do mnie 4 dni treningowe + 1 dzien poligonowy- duzy wysilek przy ASG z zawsze pelnym plecakiem (10-15 kg).

Doszly wegle do bialka bo po treningu mialem luke gdzie nie jadlem przez 1h i 10 minut zanim dojechalem do domu :) Zamiast bialka z mlekiem pije sobie takie odzywki z woda mineralna.
Pomiary wstawie, zdjecia nowe powiniennem wstawic za tydzien- po detoksie.

Tak po prostu chcialem dac znac, ze jestem i dzialam... zyje :)


Zmieniony przez - 0sama w dniu 2013-08-13 13:15:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6756
gratuluję !!! przeczytałem temat i jestem pełen podziwu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
2.09.2013 BACK TO SCHOOL DAY

Jedni wracają do szkoly inni wracaja do treningow.
Zeszly tydzien bylem na L4- cos mnie dopadlo i caly tydzien nie cwiczylem. Wiec pora zabrac sie za siebie.

Plan- wrzucam bieganie, wrzucam HIIT, wrzucam KB, dalej cisne silownie i dalej cisne dietke. Po tygodniu wrzuce znow foty dla podgladu od czego startujemy :) Tym razem skupie sie na wymiarach, bo wagowo teraz bedzie skakalo.

Plan na dzis:
Ćwiczenie serii powtórzeń
Przysiad ze sztangą 1 12-15
Wyciskanie ud na suwnicy 1 12-15
Wyciskanie hantli na ławce poziomej 1 8-12
Wiosło sztangą w opadzie tułowia 1 8-12
Wyciskanie francuskie sztangi łamanej w siadzie 1 10-15
Uginanie przedramion ze sztangą łamaną na modlitewniku 1 8-12
Uginanie nóg na maszynie 1 10-15
Wspięcia na palce w siadzie 1 12-15
Brzuszki z gumą (lub z linką wyciągu) 1 12-20


Jak czas pozwoli po treningu marszobieg, przed treningiem rozgrzewka oczywiscie bo wracam po chorobie.


Zmieniony przez - 0sama w dniu 2013-09-02 12:38:47

Zmieniony przez - 0sama w dniu 2013-09-02 12:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
up-> zrobione procz Wyciskanie ud na suwnicy 1 12-15 za to dodalem na koniec 25 min na marszobiegu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
Od dzis po cyklu silowym staram sie dolaczyc do mojej "starej grupy" crossfitowej. Czeka mnie poznawanie nowych technik i znow ciekawe WODy.
Dam rade !

WOD z dnia 7.01.2014 Crossfitowe ABC ;)

A. Gymnastics skills
Każde ćwiczenie po 10 min.
- wall climbs
- handstand
- pull up/chin up
- wall ball shots
B. 2 min Burpees
C. KB Sit up 3 x 20



Zmieniony przez - 0sama w dniu 2014-01-08 08:28:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening skierowany pod podciąganie.

Następny temat

Witam

WHEY premium