Larry Wheels  jest znany ze swojej ogromnej siły i różnych szalonych wyczynów. Ma spore grono fanów i ostatnio w mediach społecznościowych podzielił się zacnym martwym ciągiem i ogłosił coś ważnego. Na Instagramie udostępnił film, na którym podniósł w martwym ciągu 425 kg (937 funtów). W sierpniu Wheels planuje pobić swój PR, czyli osobisty rekord w martwym ciągu. 

925/425kg.

Przygotowanie do PR martwego ciągu w sierpniu. czy możesz zgadnąć, co to będzie?

Chociaż Larry Wheels nie zdradził ile zamierza podnieść, fani w komentarzach dyskutowali na ten temat i obstawiają, że będzie celował w 1000 funtów, czyli 454 kg.

Wheels oprócz bycia trójboistą siłowym, podejmuje się też innych wyzwań, jak chociażby siłowanie się na rękę. Planuje też wystartować w zawodach Middle East’s Strongest Man 2022, które odbędą się w dniach 27-28 sierpnia. Podczas tego wydarzenia martwy ciąg jest jedną z konkurencji i to właśnie tam prawdopodobnie Wheels będzie chciał pobić swój osobisty rekord. Cały czas trenuje pod kątem zwiększenia siły i prawdopodobnie będzie miał dużą szansę na wygraną w sierpniu. Już nie raz udowodnił, że drzemie w nim ogromna siła i moc. Jeśli żadna kontuzja nie pokrzyżuje mu planów, jesteśmy przekonani, że osiągnie swój cel. Jak myślicie, ile będzie chciał podnieść w martwym ciągu podczas próby bicia swojego rekordu?

Komentarze (1)
lodzianin1

Jest moc

0