SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lodovy "PROJEKT MASA"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5232
Jasna sprawa, po prostu nie warzyłem warzyw : ), dlatego nie dodawałem ich do dziennika, warzywa w każdym posiłku są, następnym razem uwzględnię je we wpisie.
Oto zdjęcie z ostatniego posiłku(połowę już zjadłem ; ))


Jutro mam zamiar nagrać filmik z wyciskaniem na skosie dodatnim, coś jeszcze nagrać z treningu push ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5232
Dzień 2

Trening


Wyciskanie sztangą na skosie:
20kg - 12 powtórzeń
30kg - 12 powtórzeń
32,5kg - 12 powtórzeń
35kg - 12 powtórzeń
37,5kg - 11 powtórzeń

Pompki z elewacją nóg:
12 powtórzeń
12 powtórzeń
10 powtórzeń

Wyciskanie sztangi stojąc:
20kg - 12 powtórzeń
22.5kg - 12 powtórzeń
25kg - 11 powtórzeń

Odwrotne pompki:
12 powtórzeń
5kg - 12 powtórzeń
7,5kg - 10 powtórzeń

Dieta

Warzywa w każdym posiłku, oprócz przed i po treningu.



Trening poszedł stosunkowo lekko, mimo że musiałem się spiąć w ostatnich seriach.

Dziś miałem zamiar wstawić filmy z treningu, niestety po minucie bateria padła( rano była pełna ), w takim razie zobowiązuję się do nagrania zaległych ćwiczeń w czwartek, razem z nowymi z treningu pull.


Zmieniony przez - Lodovy w dniu 2012-11-20 20:22:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5232
Dzień 3

Trening

DNT

Dieta



Dziś dzień odpoczynku, za to niezłe zadania dali na próbnej maturze z matmy : ) Mam zakwasy po wczorajszym treningu, najbardziej czuje barki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie ma to jak robić klatę i na 2 dzień czuć barki, technika do poprawy będzie na milion procent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5232
Dzień 4


Trening

Martwy Ciąg:
30kg - 12 powtórzeń
40kg - 12 powtórzeń
50kg - 12 powtórzeń
60kg - 12 powtórzeń
65kg - 11 powtórzeń

Podciąganie na drążku:
7 powtórzeń
5 powtórzeń
5 powtórzeń

Unoszenie bokiem stojąc:
2kg - 12 powtórzeń
4kg - 12 powtórzeń
6kg - 11 powtórzeń

Unoszenie bokiem w opadzie:
2kg - 12 powtórzeń
4kg - 12 powtórzeń
6kg - 10 powtórzeń

Uginanie ramion ze sztangą:
16,5kg - 12 powtórzeń
19kg - 12 powtórzeń
21,5kg - 10 powtórzeń

Szrugsy:
30kg - 12 powtórzeń
35kg - 12 powtórzeń
40kg - 12 powtórzeń


Dieta


Warzywa we wszystkich posiłkach, oprócz około treningowych. Ponad 3l wody wypite.


Dziś trening już lekko dał w kość. Rozgrzana klatka i ramiona nie przeszkadzały w treningu. Nagrałem każde ćwiczenie z tego dnia, filmiki się przesyłają, około 21 powinny być, dodam wszystkie w następnym poście : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5232
Filmy już są, proszę o obiektywną ocenę/pojazd ; )

Martwy ciąg:




Podciąganie:




Unoszenie bokiem:




Unoszenie bokiem w opadzie:




Uginanie ramion ze sztangą:




Szrugsy:




Tak więc czekam : ) Mam jeszcze pytanko, możecie polecić jakąś alternatywę na śniadanie ?



Zmieniony przez - Lodovy w dniu 2012-11-22 21:32:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5232
Dzień 5


Trening

DNT

Dieta

Warzywka w każdym posiłku, podaż wody zapewniona : )

Dziś krótka wypiska z powodu braku czasu, czekam na ocenę techniki.
Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Jedyne co Ci wyszło to szrugsy, unoszenie bokiem (w miarę) i uginanie ramion ze sztangą stojąc. Reszta kaplica.

MC - zaczynasz zabierać ją na płaskich plecach, robisz to źle. Sztanga nie jest maxymalnie blisko ud. W pozycji startowej już masz mieć ściągnięte łopatki, tułów jest pod kątem 45st względem sztangi i zabierasz ją z ud mocno ciągnąc po udach.

Drążek - celowo celujesz brodą nad drążek, robiąc przy okazji garba. Usztywnij ten tułów, zepnij pośladki i brzuch. Klatką celuj w drążek a nie łbem. Mocno ściągaj łopatki podczas fazy pozytywnej.

Unoszenie bokiem w opadzie - to nie jest opad. Już to tłumaczyłem w innym dzienniku jednego chłopaka z projektu, zerknij sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5232
OK, czyli przy MC mam już na początku zrobić taki lekki przysiad, tak ?
Unoszenie bokiem w opadzie - czytałem to ale już po moim treningu, opad to tułów w kącie prostym do ziemi, a jeśli chodzi o ciągnięcie rękami to w porządku ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kamos1602 - "PROJEKT MASA"

Następny temat

Ławka łamana - doradzenie wyboru.

WHEY premium