SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LepszY Tyłek lepsza Ja :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Spróbuj - można jeszcze dać wykroki, zakroki. Ale jak boli coś w pachwinie to też może być ciężko z tymi ćwiczeniami.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Tak jak radziles zostane przy bulgarach - najlepiej bedzie i najskuteczniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Wczorajsza i dzisiejsza miska nie do końca ok ...ale czasami tak w życiu bywa :)

Trening 19,10,2018

rozgrzewka 10minut bieżnia

-Przysiady ze sztangą klasyczne 4x8-sama sztanga( zrobiłam 2serie bez problemu przy trzeciej zaczęły sie problemy - nadwyrężyłam mięsień w pachwinie i odpuściłam juz - i wiem ze przysiady odpadają i będę je zastępowała Bułgarami)
-Wiosłowanie sztangą 3x8*30kg sztanga
-Martwy ciąg na prostych nogach 4x6-8*30kg
-Wyciskanie sztangi leżąc 4x12*15kg
-Wyciskanie hantli siedząc (mięśnie naramienne) 3x12*5kg
-Dipsy w wersji na triceps 3x89 oj ciezko ale powoli powoli do przodu)
-Uginanie przedramion ze sztangą 3x12*10kg
-Skłony z obciążeniem (allaszki) 3x15*68kg na górnym wyciągu

Powiem szczerze - ze się nie ważę od jakiegoś czasu i jeszcze pomiarów nie robiłam( chyba nawet boje sie zrobić bo czuje ze mało co się zmieniło) .
Do tej pory robiłam dwa razy w tygodniu w dni nietreningowe aeroby i myślę czy nie zrobić interwałów w te dni - czy interwały coś dadzą więcej jak te aeroby








Zmieniony przez - Anita78 w dniu 2018-10-19 20:53:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Interwały fajne są, tzn ja lubię. Krótkie i intensywne. Sporo pewnie zależy od tego, jakie te interwały byś robiła? Na pewno, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz czy Ci służą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
W jakie formie robisz? biegi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Nie lubię biegać. Robilam z YT, najczęściej 15minutowy Kołakowskiej. Ona w nim robi 45 sekund średniej intensywności (przysiady, Zakroki, pajace, wznosy nóg w staniu itp) na 15 sekund wysokiej (szybki bieg w miejscu lub skip A w 2
Rundzie)
Jak dodałam rozgrzewkę i rozciaganie to w 30 minut się wyrabiałam.

Ps. Ale bieganie na pewno tez może być. Niech Ci przyjemność sprawia
:) jak coś wybierzesz i tu wrzucisz to spece ocenia czy trafny wybór



Zmieniony przez - Invidia w dniu 2018-10-19 22:03:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Cos o niej slyszalam - to ten co piszesz

?



Ja robiłam wcześniej taki interwal- szybko bieg przeplanany szybkim marszem
niby można robić na orbitreku lub rowerze- i mam te maszyny w domu .....i używam raczej jako cardio jak nie mam jak wyjść na dwór


Zmieniony przez - Anita78 w dniu 2018-10-19 22:11:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
O dokładnie ten. Po jakimś czasie do niektórych ćwiczeń brałam hantelki 1kg tylko koniecznie trzeba dodać swoją rozgrzewkę i rozciaganie.
Próbowałam tez jakieś dwa inne ale ten dla mnie był najfajniejszy.
W sumie chętnie sama poznam opinie tutejszych dziewczyn, i chłopaków, na temat tego treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
I właśnie o interwały mam pytanko - jaka forma jest lepsza ? Tak coś z tego filmu u góry czy w formie własnej kompozycji tzn biegi lub rower ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 164 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26117
Sobota do południa była fajna - trzymana miska ...był basen z dziećmi ...a potem nagle hasło - odstawiamy dzieci i idziemy na bilard . A ze w te kuleczki grałam od dawno temu i wypad ze znajomymi mamy raz na pol roku trza było wykorzystać ten temat i pójść ..i wtedy zaczęły się schody.. kontrolowana miska poszła gdzieś w sina dal a były wściekle psy i coś do zjedzenia o 19 a nie było to dietetyczne i tak zakończyła się ta piękna sobota

W niedziele było lepiej - miska trzymana i marszobieg- jakoś miałam zły dzień i postanowiłam się przewietrzyć
60minut szybkiego marszu plus czysta miska - chodź zaczęta bardzo późno ze względu na sobotni wypad na miasto





22,10,2018

Jakis miałam dziś ciężki dzień do treningu brak siły i chęci - jak nigdy

5minut rozgrzewka plus rozciąganie stawów

-Przysiady bułgarskie 4x10 *6kg ledwo zrobiłam
-Wiosłowanie hantlą
2x12*7,5kg na każdą rękę
1x12*9 kg
1x12*10kg
-Martwy ciąg na prostych nogach 4x10*30( jakos siły nie mialam i było tylko 25kg
-Wyciskanie sztangi leżąc 4x12*sama sztanga 15kg
-Wyciskanie żołnierskie
2x12-10kg
1x12*15kg( ledwo dobiłam do końca seri - te 5k daje w kosc ostro)
-Wyciskanie francuskie sztangi 3x12*10kg
-Uginanie młotkowe 3x8*6
- Allaszki 3-15 ( na wyciągu wysokim) 70kg

Micha




Dziś mija miesiąc odkąd fajki poszły w siną dal i przeszłam na dietę i trening. czas w końcu jakieś pomiary zrobić - ale ostatnio mam ciężkie dni i brak weny- może tez strach ze nic nie spadło.
Jedyny minus rzucenia palenia ..wyostrzył mi się węch i teraz każdy zapach u mnie potęguje podwójnie ...

I odnośnie interwałów -jakie polecacie interwały aby dawały jakiś efekt ?








Zmieniony przez - Anita78 w dniu 2018-10-22 21:21:57
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja z hashimoto i IO - zastój

Następny temat

Lato 2019 :)

WHEY premium