SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leniwy apollo/hobbystycznie/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
DZIENNIK REAKTYWACJA

CEL:pewnie jak od 7 lat ciągle redukcja a tak na serio chce się bawić treningiem ma mnie cieszyć, sprawiać radochę, łechtać, dawać satysfakcję i ogólnie ta godzinka dziennie ma być odskocznią od codzienności:D

MICHA:na chwilę obecną jem wszystko na co mam ochotę

ZDROWIE:i tu od ostatnich zapisek o niebo lepiej, nic nie boli nic nie strzyka oprócz części poskręcanych z ciał obcych/taki trochę kaleka jestem/ wszystko w jak najlepszym porządku

TRENING:skoncentrowany na fazie negatywnej ruchu /3-4sek/ z zatrzymaniem, nigdy wcześniej aż tak się nie bawiłem i od tygodnia poleciałem tak:

Id - barki
unoszenie ramion na boki/wznosy przodem - 3xpo15 łączona
unoszenie ramion w opadzie/wyciskanie hantli -3xpo15 łączona
unoszenie ramion na boki/unoszenie ramion w opadzie -3xpo15 łączona
unoszenie sztangi do brody - 1xmax

IId - czworogłowy, łydka

wypychanie suwnica - 3rozg.4x10
prostowanie - 4x10
wspięcia stojąc -4xmax
siedząc - 4max

IIId - klatka/triceps

wyciskanie płaska - 4x10
wyciskanie skos - 4x10
wyciskanie wąski - 4x10
francuskie jednorącz - 4x10

IVd - plecy,biceps

wiosło - 4x10
przyciąganie do klatki - 4x10
kaptury - 4x10
unoszenie sztanga - 4x10

Vd - dwugłowe,łydka,przedramie

mcp - 6x10
wspięcia stojąc - 4xmax
łyda suwnica - 4max
sztanga nachwyt - 4xmax

Przerwy między seriami 1 minuta między ćwiczeniami 1.5 minuty, aeroby codziennie w granicach 30-60 minut.Trening siłowy krótki ale intensywny. Czas trwania do końca roku Przy takiej fazie negatywnej z zatrzymaniem plus króciutkie przerwy ciężary robią się różowe a tak na serio dobrze mnie masakruje i to jest piękne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
WALCZ!

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
Walcze, walcze aż polegne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
TRENING

IIId - klatka/triceps

1.wyciskanie płaska - 4x10/70,72.5,75,75/
2.wyciskanie skos - 4x10/60,60,60,60/
3.wyciskanie wąski - 4x10/60,60,60,60/
4.francuskie jednorącz - 4x10/11,11,11,11/

ad1.płaskiej nie uskuteczniałem wieki opuszczanie 3sek przytrzymanie ok.3-5cm nad klatą minuta przerwy między seriami, znikomy ciężar ale przy takiej technice rwie i tak cyce w szwach cudne uczucie

ad2. j.w. plus ciut szerzej trzymałem sztangę

ad3. j.w. po dwóch pierwszych wyciskaniach triceps rozgrzany że hoho zastanawiam się na odrzuceniu jednej serii i pozostaniu na 3 seriach ale to jeszcze przemyśle

ad4.francuz 3sek negatyw, minuta przerwy i dziękuje trójka dobita

AEROBY: 20 minut bieżni po treningu, 30 min. wieczorkiem rowerek

Ogólnie trening połechtał,zapas siły pozostał na poszczególne wyciskania choć pewnie na długo go nie starczy, pełne zadowolenie.
Aby do po południowej sesji plecków

MICHA: hmmm fajnie zaczyna się to wszystko rysować więc nawet coś podumam z korytem muszę tylko szefową kuchni wkręcić w dodatkowe pichcenie bo sam mam jakieś straszliwe duszności jak muszę stać przy garach

Z uśmiechem i do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
Zaległe wpiski

DZIEŃ 2.

TRENING:
1.wiosło - 4x10/60,60,70,70/
2.przyciąganie do klatki - 4x10/wyciąg/
3.kaptury - 4x10/60,60,70,70/
4.unoszenie sztanga - 4x10/30,35,40,40/
Bieżnia 20 min. rowerek 35min.

DZIEŃ 3.

mcp - 6x10/50/
wspięcia stojąc - 4xmax
łyda suwnica - 4max
sztanga nachwyt - 4xmax
Bieżnia 20 min.rowerek. 45 min.

Łykend/4.-5.Dzień/imieninowo Miałem podumać nad dietą ale jakoś tak wyszło i nie było czasu
Poniedziałek jest dobrym dniem na rozmyślenia wiec dziś podumam a od jutra ruszę z dietką.

Z uśmiechem i do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2818
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
DZIEŃ 6.

Trening

1.unoszenie ramion na boki/wznosy przodem - 3xpo15/5/ łączona
2.unoszenie ramion w opadzie/wyciskanie hantli -3xpo15/5/20/ łączona
3.unoszenie ramion na boki/unoszenie ramion w opadzie -3xpo15/5/ łączona
4.unoszenie sztangi do brody - 1xmax/20/
Rowerek 55 min.

Czas pracy nad barkami ok.25 min. Plan 100% wykonany Na parę minutek położyłem łapy na parapecie żeby ich nie trzymać w powietrzu tak krulewsko bolały Miazga Pełne zadowolenie

MICHA: podumałem trochę nad korytkiem i cuś tam wymyśliłem, żadnych finezji nie będzie normalna zdrowa miska i tyle oparta na poprzedniej diecie. Głównie cyc,ryby i warzywa.Jutro cykne zakupki i od środy ruszę z wpiskami. Plan na parę dni jest taki aby jak najwiecej przepisów ogarnąć na proste dania

Z uśmiechem i do przodu


DZIEŃ 7.

Trening

1.wypychanie suwnica - 3rozg.4x10/200,200,200,200/
2.prostowanie - 4x10/maszyna/
3.wspięcia stojąc -4xmax/tylko ciałko/
4.siedząc - 4max/30/

Aeroby
Bieżnia 20 min. rowerek 45 min.

Fajne uczucie patyki się pięknie spompowały coraz bardziej kręci mnie odważyć się i cyknąć przysiady ale w sumie miękka pytka jestem i kończy się na dumaniu Ale kiedyś się przełamię Pikny środowy poranek mróz słoneczko tak jak lubię Łydki zmasakrowane nie wiedziałem że mogę mieć na nich zakwasy ledwo pełzam to akurat kibel bo musiałem do roboty wcześniej wyjść

MICHA: już nie długo lada dzień będą wpiski jak ja jem humorek mi dopisuje od rana Ruszyłem z jako taką dietą, w sumie zdrowo i to ważne. Jutro się pochwale co szamałem.

Z uśmiechem i do przodu

Zmieniony przez - Leciwy w dniu 2011-11-30 09:26:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
hmmm coś się pomyliłem



Zmieniony przez - Leciwy w dniu 2011-11-30 09:36:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
DZIEŃ 8.

Trening

1.wyciskanie płaska - 4x10/70,75,80,85/
2.wyciskanie skos - 3x10 /60,65,65/
3.wyciskanie wąski - 4x10 /60,65,65,65/
4.francuskie jednorącz - 4x10/11,11,11,11/

ad.1 wolne negatywne z zatrzymaniem, minuta przerwy między seriami zaczyna się robić rzeźnia coś czuje że już niebawem zamiast progresu kg zacznie się regres nie potrzebnie się spieszę z ciężarem.

ad.2 na skutek ad.1 zmniejszyłem ilość serii do 3, szerszy chwyt ta sama strategia co ad.1 po ostatniej serii oczy wyłaziły

ad.3 kolejne wyciskanie i ta sama strategia dobry pocisk, piękne uczucie jakby rozrywało trójki

ad.4 co tu gadać ta sama strategia i francuz dokonał zniszczenia

Ogólnie cholera coraz ciężej Obolały i krulewsko napompowany uczucie jak by się człek w szwach rozłaził Nie potrzeba dużych obciążeń żeby poczuć szatana Miazga Lubię się tak czuć

Aeroby
Bieżnia 20 min. rowerek 30 min.

Micha
1.płatki na mleku
2.4 jaja,oliwa
4.łosoś,warzywa,oliwa
5.białeczko
6.cyc,warzywa,oliwa
7.twaróg,orzechy

Dawno tak często nie glumałem Korytko mi smakuje pewnie pojawi się więcej ryb bo mam małego hopla na ich punkcie

Z uśmiechem i do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
DZIEŃ 9.

Aeroby
Rowerek 50 min.

Micha
1.4jaja,oliwa
2.tun,warzywa,oliwa
3.cyc,warzywa,oliwa
4.białko
5.łosoś,warzywa,oliwa
6.twaróg,orzechy

Aeroby przyjemne micha smaczna choć znowu muszę się przestawiać na tak częste posiłki Dziś plecki i jest głód pomachania żelastwem

Z uśmiechem i do przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 Latek ćwiczenia

Następny temat

trening do oceny i zmian

WHEY premium