SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato Wakacje - Polaco bije niemca po kasku - Ogry maja zielska plantacje vol 13 SPAM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139729

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Praktyka niby nie trudna ale wiesz zawsze może cie na czymś uwalić jak zechce

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
bic44 tak też myślałem :) ale wiesz... teraz specjalnie robię długą przerwę żeby organizm jak najbardziej sie oczyscił z poprzednich cyklów... jedyne co biore to Glutamina i muszę powiedzieć że zero strat mam siłowych.... jeszcze rekory w MC waliłem... także Glutamina zagości na stałe u mnie... 18była popiłem mocno.. przyszedłem do domu 1,5l wody i 10g glutaminy... w poniedziałek rekord wyrównany... jeszcze może HMB sprawdze z ciekawości bo kumpel zachwala... ale wiadomo ze niema sie czego spodziewać... odrazu kupie na rok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
placebo dziala u kumpla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
na szyb e najelpeij nakleic folie taka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
MARCIN n2o wiadomo ze moze cie uwalic... ale jakos teoria jest bardzoej stresująca... a co do szyby.. .to złotko do kanapek posmaruj smalcem i przyklej do szyby a tak serio to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
MARCIN n2o wiadomo ze moze cie uwalic... ale jakos teoria jest bardzoej stresująca... a co do szyby.. .to złotko do kanapek posmaruj smalcem i przyklej do szyby a tak serio to nie wiem. Panowie czemu tak długo trzeba czekac zeby wysłał sie post... masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
bcaa zarzuć jeszcze okołotreningowo jak cie stać

cos mi sie kaszaniło forum:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
sorki wszystko sie pier...oli niewiem czemu. serwery obciażone i nie wiadomo czy post wysłany czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
a tak sie składa że mam bcaa :) i jeszcze 1,200kg nitroprogena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
apropos oczyszczania masz na bf post: powrót do normalności ciekawy

no ale tam było oczyszczanie po konkretnym towarze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Green Magnitude

Następny temat

Mały dylemat

WHEY premium