SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato Wakacje - Polaco bije niemca po kasku - Ogry maja zielska plantacje vol 13 SPAM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140327

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
wyrywać i ruchac to jest przeciez jasne raz sie zyje mamy siodema troszke inne poglady chodz na błagan bal bym sie wybrac i z taka typowa dupodajka tez bym sie nie przespal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170







TO JEST PIĘKNE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
siodema masz troszke skrajne poglady dziewczyna z ktora mialbys chodzic mogla miec wczesniej chlopaka i tylko jemu dac powiedzmy 10 razy i to juz ja wyklucza ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
artek fura wiadomo full wypas tylko jakiś dzieciak ja nią jeździ

ja powiem tak mógł bym być z kobieta co tylko ruchała sie ze swoja "miłością" ale tez tak nie za bardzo ale nie mógł bym być co dawała byle komu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
no z taka to i ja nie mogl bym byc tu sie z toba zgadzam, ale narazie o prawdziwej milosci nie mysle chodź kto wie czy ja sie nawet najbliższej przyszłosci się nie zakocham to przychodzi samo

Zmieniony przez - qkamil w dniu 2008-05-18 18:22:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ale i tak mnie przerażają zdrady i wogole tyle tego sie dzieje ze głowa mała...ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
qkamil dokladnie...

moja dziewczyna musi byc "czysta" nie chce dziewczyny ktora obcowala juz plciowo z innym facetem... mialbym do niej wstret jakis

sam nie wiem dlaczego ale juz tak mam...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
nie można tak mówić.... bo sam nie wiesz w kim się zakochasz... może być tak że ona już ma 2 dzieci i jeśli ją bedziesz kochał zaakceptujesz to... nie wiadomo co los nam przyniesie... ciężko jest
znaleść panne co do której masz wymogi i musi się zgadzać z szablonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
no dobra szanuje twoje poglady ale ty prawiczkiem juz nie jestes????
stawiam ze nie to twoja przyszla dziewczyna z jakiej racji ma cie chciec???? skoro obcowales juz z inna????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Green Magnitude

Następny temat

Mały dylemat

WHEY premium