SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato Wakacje - Polaco bije niemca po kasku - Ogry maja zielska plantacje vol 13 SPAM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139664

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
siodema wiesz telepatologia tak? rozumienie sie bez słów!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
siodema to jak narkotyk chociaż do tego mnie nie ciągnie ale jak widzę parę czy coś to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
spadam trzymajcie sie yo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
polaco pada deszcz u ciebie? bo u mnie już od paru dni ***ie żabami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
siema ogry jak wam niedziela mija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
problemy z dziewczynami? nie...

raczej problemu z powodu braku "jej"

Połtora roku poswiecasz wszystko, ustalasz swoje zycie by spedzac z Nia jak najwiecej czasu, dajesz jej calego siebie i jeszcze wiecej, starasz sie, wypruwasz sobie flaki, nie raz mile ja zaskakujesz, wiadomo zdarzaja sie gorsze chwile i z dnia na dzien po kilku godzinnym spotkaniu dzwoni do Ciebie i dostajesz pytanie retoryczne:

"Jak bys postapil gdyby nasze dzisiejsze spotkanie byloby dla Nas ostatnim...?"

myslisz sobie:

"o k***a cos jest nie tak..."

zastanawiasz sie co zle zle zrobiles, myslisz co sie moglo wydarzyc i ile w tym prawdy... moze tylko tak pyta?

glowisz sie z tym wszystkim caly wieczor

nastepnego dnia prosi Cie o spotkanie, gdy tylko ja ujrzysz wiesz juz ze to nie bylo "tylko pytanie"

morze powodow... "zazdrosc" "wypalenie sie zwiazku" "zmieniles sie" "gdyby nie daj Boze ktos mnie pocalowal choc w policzek, wiem ze nie puscilbys mu tego plazem" wywiazuje sie rozmowa, mowisz jak bys postapil w jakim przypadku, mowisz ze znasz jej kolegow a oni wiedza jak bys wobec nich postapil a jak bys postapil wobec zupelnie obcego chlopaka...

koniec, z dnia na dzien praktycznie bez powodu, pol tora tygodnia pozniej, glosy od znajomych ze widzieli ja na miescie z jakims lepkiem spacerujac...

poczatkowo zlew na to, pozniej sie dowiadujesz wszystkiego co i jak, co za mysl mnie przechodzi? zla... bardzo zla mysl...

unikam wiec pubow od 2 tygodni, nie wychodze dalej niz za osiedle bo wiem ze zawsze moge go w jakis sposob spotkac...

**** nie zycie

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
siodema święta racja ale nie można sie tez załamywać trzeba być dobrej myśli i myśleć o tym ze kiedyś znajdzie sie ta właściwa i ze będzie dobrze tylko cierpliwościwiem ze to trudno bo jesteśmy w podobnej sytuacji ale trzeba dać rade

artek pada pada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
siodema ja miałem takie rogi ze sufit nimi porysowałem!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
oj siodema poruchasz na plazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
siodema ja miałem takie rogi ze sufit nimi porysowałem!!

a ja ich wlasnie nie mialem

w ciagu 1,5 roku tylko 3 kolesia wyznaczylem dobra droge... i wg niej to byla ta zazdrosc, a jej telefony do moich kolezanek to juz nie...

qkamil - nie o sex tu chodzi, a na plazy co roku to samo

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Green Magnitude

Następny temat

Mały dylemat

WHEY premium