SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lato Wakacje - Polaco bije niemca po kasku - Ogry maja zielska plantacje vol 13 SPAM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138827

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
profil aktualny... brałem wszystko co jest na focie tam w moim profilu. został mi tylko No Xplode i Storm. CEL maxymalna siła... chciałbym wreszcie ruszyć klatę... mam nowy plan na klatę który pomógł mi ułożyć Serengoth. Diety nie mam ale dobrze się odżywiam...białko uzupełniam... póki co ćwiczę pod TS ale bardziej interesuje mnie Strongman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Twister hehehe

bo ja dalem duze litery

ok chlopaki kto potrzebuje Aminki z Olimpa na redukcje?

dobra cena

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Eloo !!!!! co tam porabiacie ??

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
Panowie panowie. jutro mam egzamin na prawko... nosz cholera... stres... na dziś dzień zrobiłem 200TESTOW na necie. zaczynałem od 7-9błędow a mam teraz 0,1. Stres niesamowity... Powiedziałem sobie ze jak zdam to zaczynam cykl zaraz po zdaniu po nie chciałem brać wcześnie No Xploda bo on zawsze czochra po kapeluszu lekko nie ma innej opcji muszę zdać... 30 Pytań i mogę zrobić tylko 3błędy a mam 30min...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
będzie dobrze
Mój braciak to taki wiesz nic sie nie uczy i testy na prawnko zaliczał 3 razy hehe a jazdę za 1 razem

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
ja jak zdawalem to na 20 pytan ani jednego bledu. A uczylem sie dzien wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spadam cos pograc w fife
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
dobre połączenie. może kopnąć. widze wiesz co robisz i nic odkrywczego ci tu nie wymysle.

bo prawda taka, że im dalej, tym stagnacje które sie pojawiają ciężaej przezwyciężyć. najważniejsze,że jak piszesz plan masz dobry, to będzie podstawa do ruszenia tego.

bo z substancji z tego działu to cięzko będzie znaleźć jakąś petardę dla ciebie, choć oczywiście moge sie mylic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
spoko. ale wiesz ja po hiszpańsku mam test cały... eh... jak tylko zdam to zbieram na jakieś BMW a praktyka to juz nic trudnego jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Chłopaki wiecie może czym pomalowac szybę aby miała odbicie jak lustro ????

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie Green Magnitude

Następny temat

Mały dylemat

WHEY premium