SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LZKTOM/ Dziennik / ss /

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Śmiech na sali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Jak macie się śmiać to tego nie potrzebuje ;) lubie co robie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
To nie śmiech, człowieku- ogarnij się. Co to za trening- klata, plecy, łapy. Wszystko na raz. Jak chcesz robić to ułóż sobie znośnie fbw- będziesz tłukł wszystko na raz.
Dałem ci wskazówki, ale ty dalej swoje. Zresztą- na tym kończę komentowanie twojego dziennika. Jak chcesz. Dziennik jest nie tylko, by pokazywać periodyzację swych treningów, ich budowę itd. ale też, by inni mogli ocenić.
Ty masz w d....pie oceny i rady. Więc ja się już nie fatyguję. Nawet planu nie masz chłopie, bo z tym co robisz to żaden cel nie wyjdzie.
Wygląd, siła, szybkość, moc- nie masz żadnego celu, a jeśli nawet jakiś tam masz to jak widzę z całych sił nie chcesz go osiągnąć.
Chcesz coś mieć, zrobić, uzyskać zrozum- musisz POMYŚLEĆ. Ułożyć plan działania= plan treningów i się go trzymać. To, że pójdziesz raz na jakiś czas i zrobisz wszystko na raz- gów...o ci da, bo nie dasz rady regenerować strat po takim obciążeniu. Może na soku byś dał, ale za daleko z ogólnym podejściem nie zajechałbyś nawet na nim...
O G A R N I J się. My się nie śmiejemy tylko dajemy ci rady. Avasso dawał ci wskazówki, ja, a ty nic.
Nie ma tak, że idziesz, chodzisz, a jeśli jest przerwa to idziesz rzadziej, a tłuczesz wszystko z taką samą objętością. Nie można umieścić 3 treningów w jednym nie zmniejszając objętości. Ty właśnie tak zrobiłeś dałeś 3 treningi w jednym i jeszcze interwały/ aeroby dorzuciłeś- bo taki jest kosz.
A co zjadłeś??
Na taki wysiłek nie pomoże 0,5kg kuraka.
Przy takim obciążeniu musisz NAPRAWDĘ dowalić do pieca i odespać z 10h.
Przemyśl to, a zresztą jak ty masz wyłożone- my tym bardziej. Dziennik nie jest rozchwytywany- jak my ci nie doradzimy- będziesz radził sobie sam.
Adieu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Lizak weź się ****a ogarnij chłopie co ty sobą reprezentujesz zakładasz dziennik liczysz na pomoc my ci ją dajemy a ty dalej swoje... ostatni raz się tutaj wypowiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Widocznie nie umiem tego ogranąć. Może ktoś mi ułożyć trening? wedle swojej wiedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
nogi
klatka
wolne
barki i łapy
grzbiet
lub
klatka
barki
i nogi
wolne
grzbiet
łapy
lub klatka i tric
nogi
wolne
grzbiet i bic
barki
lub
klata bic tric
nogi
wolne
grzbiet
barki
lub
barki i nogi
wolne

----------- ten trening zrobilem co mi radziłeś
klatka tric
grzbiet bic


ułoże zaraz trening w 3 wersjach jak nie wyjdzie widocznie nie nadaje sie na to. Mam problem jak ułożyć jeżeli priorytet to nogi ale jak każdy chce zyskać siłe i sylwetke.

Zmieniony przez - lzktom w dniu 2010-01-27 14:43:04

Zmieniony przez - lzktom w dniu 2010-01-27 14:46:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Ręce mi ****a opadają ty taki głupi jesteś czy udajesz? Weź wejdź do działu trening dla początkujących masz tam linki podwieszone i poczytaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
...



-------------------
dziś
Klatka: Wyciskanie sztangi płasko 3s 50 55 60 kg
Wyciskanie hantlami skos góra 2s 15-20kg
Barki: Wyciskanie zza głowy 3s 20 25 30 + sztanga (na maszynie)
Arnoldki 2s
Tricepsy: Prostowanie ramion na wyciągu 2s 25kg
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s ?kg nie pamietam ;p
Plecy: ŚCIĄGANIE DRĄŻKA 2s
Nogi: Przysiady ze sztanga 4s 50 60 65 70 kg
Nogi: Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy: Uginanie ramion wyciągu 2s 45 50 kg
2 triserie hantlami

Trening ok. Jaka ilość serii ? za dużo za mało? W wiekszości FBW widze 2-3-4 serie ale rozumiem poprzedzona rozgrzewką?

Jutro hala pojutrze siłownia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Miha
Jajecznica grahamki
Hala (basket ręczna noga) xd
Kanapka z kurakiem banan
Kurak ziemniaki surówka
Udko z kurczaka ziemniaki surówka
twaróg z ananasem

Jutro spróbuje FBW tylko dopracuje program ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Trening

1
Przysiady z sztanga
70kg 4x10
+
2x40 łydy
2
WL \ 4x 55kg
wycisk hantlami skos góra\ 2x10
3
wiosłowanie w opadzie\ 3x
przyciąganie na wyciągu w siadzie\ 3x
4
wycisk zza głowy 3x 30kg*
arnoldki 2x
5
uginanie ramion na wyciągi 3x 55kg
6
prostowanie ramion z wyciągu 3x 25kg
-----------------------------------------------------------
Komentarz
1 szło luźno ale nie czułem takiego wysiłku jak poprzednio, bardziej czułem lewą nogę.Dołożyłbym jeszcze wykroki jakieś;P
2 postarałem się lepiej technicznie robić szło luźno ale niedosyt w ilości serii ;) nie wiem czy dobrze te cyce robie boje się że bardziej wchodzi w łapy.
3 wiosłowanie sztangą odłożyłem bo nie umiałem za to sie zabrać patrzyłem na filmiku ale ni****a jakoś inaczej dlatego poszedłem na maszynę*. Przyciąganie szło luźno
4 tu musze wstawić filmik. Czuje że mi pracują że tak powiem łopatki i nie wiem czy to good że mięśnie czy ja jakoś stawami zle robie i to obciążam\ * samo obciążenie + sztanga chyba 20 kg ( na smithie)
5 lajt pompa
6 good, musze popracować nad tricem bo mam zaległości

w weekend pójde do ziomka na siłownię nagrać pare filmików.


Pytanie.

http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy_pliki/image004.jpg 
Napinając moją "klatę" czuje te mięśnie to dobrze w sensie idzie tam w dobrym kierunku?

Okolice łopatek też czuje one troche mi wystają. Może to znaczy że trening grzbietu i barków wchodzi dobrze?



Zmieniony przez - lzktom w dniu 2010-01-29 16:38:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split proszę o sprawdzenie planu

Następny temat

Trening z ławeczką

WHEY premium