SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupa z redukcji ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
ja koncze tą redukcje za pare tyg i od wrzesnia wbijam na 14-16 tyg cykl masowy na pełnej kurvie bo ostatnio jak wbiłem na siłke to stało 3 typów 17-18 lat ledwo to 37 w kablu miało ale już mówili jak to ich rozpierd*la po 4 strzale omy, i mnie strach obleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
wiekszosc na redukcji juz o masie na jesien rozmyśla:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Jak nie masz apetytu, spróbuj zamienić albo połączyć klasyczne aero z pływaniem.

10min biegu do jeziorka, 15 minut pływania, 10 minut biegu z powrotem- na mnie działa wyśmienicie, żreć się chce jak przy stole bożnonarodzeniowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
no wlasnie dlatego se postanowiłem ze redukcja bedzie juz od marca do maja ,co by w pełni korzystać już z sezonu grilowego i owocowego od czerwca :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 522 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2417
Rider, własnie po aerobach szczególnie bieganiu z rana mam takie ssanie że pół lodówki mógłbym owalić...

i taka mega ciągota na jakiekolwiek węgle... choćby otręby pszenne zalane wrzątkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
s****iel - lubie cie ale tego postu juz mi sie nawet nie chcialo czytac

jak chcesz sie redukowac to musisz byc przygotowany na spadki wagi wody tluszczu i miesni

inaczej teg nie ogarniesz

napisalbym Ci jak to skutecznie zrobic ale Ty bedziesz pierdzial ze Ci 1cm z reki poleci, wiec nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
dodaj tluszczy, wyrzucilbym wpc przed snem i dl lososia lub kure plus 15ml oleju lnianego

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
trenujesz 5 razy w tyg? jesli taki system sie nie sprawdza z jedzeniem rano a potem przed i po silce, to daj do wszystkich posilkow odrobine wegla rozbij to co masz. Po silce daj waxy. Na noc mozesz zarzucic orzechy. Redukcje ciezko ogarnac, i tu jest wlasnie kwestia jedzenia, jak nie ma zdrowych tluszczy to wyjdzie kupa, a jak jest ich zaduzo to wyjdzie druga kupa.Sam zaczalem redukcje zobaczymy czy cos ze mnie zostanie. Tylko , ze ja zostawilem tylewegli ile mialem na masie a podkrecam metabolizm aerobami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453
Kumpel mi ktoregos razu powiedzial, ze redukcja to sprawa idywidualna i trzeba czasami pokombinowac, potestowac na sobie. Ja na redukcji jade juz 9 tydzien po malu wymiekam i rowniez marze juz o masie;] Mi przez 2 tygodnie redukcji nie zeszlo nic a nic .Wiedzialem ze tak mniej wiecej ma sie to rozkrecac po smieciowym zarciu po 2 tyg drgnelo w ciagu tych 9 tygodni bywaly tygodnie bardzo dobre i bywaly tez takie ze waga stala w miejscu np.2 tyg po czym znowu poleciala.

Na dzis zeszlo z brzucha 10-11 cm, to moja pierwsza redukcja i jedno Ci moge powiedziec na 100% nie zapominaj pic oliwy z oliwek. Przez 2 tygodnie nie pilem oleju i fat nie lecial waga stala w miejscu zaczalem pic znowu oliwe i fat znowu zaczol leciec reszta bez zmian. Ja po 9 tyg po malu juz wymiekam chetnie bym cos opier.... ;] jest juz coraz trudniej cos fatu utracic, ale widze ze sylwetka sie jeszcze rysuje jedyne co mi pozostalo obciac w koncowce to wywalic mleko z owsianych i odrzywki bialkowej. Aha jak nie robisz hiit to zacznij ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29453 Napisanych postów 62882 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902355
i jedno Ci moge powiedziec na 100% nie zapominaj pic oliwy z oliwe


u mnie zaczelo leciec jak zmniejszylem tluszcze do min tzn ok 20 gr/ dzien.

moglem miec low carb z bilansem - 1000 i nic nie lecialo przy obecnosci tluszczu w diecie.

z dupy teorie. wszystko trzeba sprawdzic na sobie i znalesc zloty srodek.

eee synek nie ma takiego odchudzania!!! dziekuje dobranoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl TESTOSTERON PROLONGATUM pytania

Następny temat

Druga 100 mety...?

WHEY premium