SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupa z redukcji ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
no to lipa

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
w tym roku bede jeszcze mikrusem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Nie chce mi sie przebijac przez 8 stron, ale Bodek kiedys madrze napisal cos w stylu "wiekszosc nigdy nie zrobi porzadnej redkcji bo sie zesra na sama mysl co z nich z ostanie" i taka jest prawda, miesnie nie wyparowuja jak sie dostarcza wystarczajaco bialka, moga jedynie stac sie bardziej plaskie przez wysycenie z glikogenu i wody.
Ale taka jest ta wlasnie wasza "masa" koksy podworkowe, jedziecie ludzi jak napisze ze waza 80kg, bo wy jestes kozaki i macie po 100, tylko ze jak zjechalisbcie z gnoju jaki macie na sobie to zostalo by pewnie mniej niz 80
Jak masz jaja to redukuj az zobaczysz ile naprawde masz miesci i zacznij z tego poziomu budowac prawdziwa mase, jak jestes pussy to mozesz przerwac i udawac ze jestes koks co 100kg wazy i "dobrze to wyglada w koszulce", tylko ze pod woda i smalec.

nie ma cudow jakas ilosc miesni musi zjechac. wiec zjechac tez musza kg i obwody.
mumim z calym szacunkiem ale pier.dolisz, tak sobie wszyscy to tlumaczycie, zeby sie lepiej poczuc ze soba i nie skonczyc redukcji, bo najwazniejsze jest ile sie wazy a nie jak sie wyglada - nie rozumiem tego i nigdy nie zrozumiem

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-06-12 02:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Ja jestem na redukcji około6 tygodni. -1kg, -5 w pasie, plus 1 w bicepsie. A jeszcze tren prop wins. Waga 92 kg

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Na towarze to wiadomo Tak to powinno wygladac, inaczej to by znaczylo ze cos jest nie tak. Bez towaru wagowo i obwodowo mozna latwo poleciec, ale to nie oznacza ze leci sie z miesni - leci sie z wody i glikogenu.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-06-12 05:58:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
Nie mam wody i glikogenu już A i tłuszczu jest około 8-9%

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Acetat lecisz? Magia trenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674


Na pierwszym planie skvrviel po ostatniej redukcji

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29451 Napisanych postów 62882 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902355
Scorpio nie zrozumiales mnieja jestem tego samoego zdania co Ty i nic sobie nie tlumacze. nie boje sie spadku kg bo to i tak poleci jak ktos z wiekszego bf sie redukuje i nie chodzi tu ze leca cale miesnie bo leci tluszcz ale sporo osob moze wlasnie uwazac ze to miesnie.jestem przeciwnikiem niezdrowo zmasowanych sylwetek i dokonale wiem jaka jest smutna rzeczywistosc pod plaszczem smalcu.

obwody leca i to jest oczywiste bo tluszcz jest wszedzie tez na udach bicepsch klatce.niektorzy mysla ze jak spadnie 1 cm z bicepsa to tragedia.

a co do samego faktu wierzysz w ostra redukcje bez straty grama miesnia szczegolnie na offie i u typowego endo co zeby chudnac musi miec bilans -1000 kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
a ja to widze tak , redukcji w ostatnim roku przeprowadzalem chyba z 5 i zas masowalem i to bylo wszystko o kant chvja. Po kilku rozmowach w tym roku mam zamiar zrobic to znacznie inaczej. Mianowicie co zauwazylem to typowy blad ktory odrazu skazuje nas na porazke. Panowie wchodzacy na redukcje:
-ucinaja wegle
- dowalaja aero
- wrzucaja spalacze,clan, t3
no wiec po takim combo jak ma nie byc spadkow?
imo powinno byc masowe zarcie plus aero na podkrecenie metabolizmu, pozniej dodatki a jak to juz nie dziala to wtedy ucinac kcal. To moja teoria na ten temat jak sie sprawdzi teraz to ok jak nie bede szukal dalej.

Zmieniony przez - Joy w dniu 2010-06-12 10:43:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl TESTOSTERON PROLONGATUM pytania

Następny temat

Druga 100 mety...?

WHEY premium