SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Soszyński na UFC 97!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak podają zagraniczne serwisy MMA, Nasz rodak - uczestnik The Ultimate Fighter 8, Krzysztof Soszyński wystąpi podczas UFC 97. Przeciwnikiem Krzysztofa będzie zawodnik, który walczył w organizacji WEC - Brian “All American" Stann, który posiada rekord MMA 6-1.

Krzysztof w głównej mierze został zauważony przez władze UFC, przez świetne występy w 8 serii TUF, wygrywając walki w świetnym stylu. Soszyński trenuje pod okiem Dana Hendersona, w Kaliforni. Jego sparing-partnerem jest Remeau Thierry Sokodjou. Krzysztof posiada bardzo dobre umiejętności zapaśnicze, ma bardzo silne ręce, oraz nogi, oraz ostatnio poprawił znacznie umiejętności jiu-jitsu.

Dla przypomnienia na gali UFC 97 zawalczą Shogun z Chuckiem Liddellem. Gala odbędzie się 18 kwietnia.

www.fight24.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
gif znalazłeś w necie i ja go zrobiłem kilka miesięcy temu hehe

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2009-01-21 23:33:09

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 322 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3321
on chyba tylko z pochodzenia jest Polakiem - jak oglądałem jego waleczkę i wychodził do ringu to podali, że jest z Kanady, więc bez przesady z tym rodakiem. Oczywiście bardzo mu kibicuje z racji jego korzeni, ale jakby się mnie ktoś poprosił, żebym wymienił jakichkolwiek Polaków odnoszących sukcesy w mma to niestety jego nie mógłbym wymienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Gość urodził się w Stalowej Woli to w sumie Polak. Nie wiedzziałem że ma nicka "The Polish Experiment" :).To już mamy eksperyment polski, i rosyjski.Oby ten nasz okazał się też taki "straszny" :P

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
Krzysztof jest Polakiem i się nim czuje bo po walce w finale TUF gdy przeprowadzano z nim wywiad miał szalki Polski. Wydaje mi się również, że podczas jednej z walk w domu TUF ktoś z jego narożnika do niego krzyczał po Polsku.;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Przepraszam za offtopic ale lubuska20 z jakiej walki ten gif co masz w avatarze? Miażdży

Zmieniony przez - Miro86 w dniu 2009-01-21 14:21:41

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Jestem lubuska20 tylko zmieniłem nick ;p nie wiem z jakiej to jest walki, gif znalazłem gdzieś na necie i nic więcej o nim nie wiem. Chyba nawet na tym forum go znalazłem

Zmieniony przez - 19michu93 w dniu 2009-01-21 14:30:13

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
ten typ co wyprowadza cios wyglada mi na andersona silve

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12133
bo to jest Anderson Silva, ale z jakiej walki to nie wiem;p

''Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 863
Zmieniony przez - RainSong w dniu 2009-01-21 20:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi sie wydawalo ze ten avek to jest z walki koszczeka ;p tez mial takie kopniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
W tym czerwonym gifie to nie jest anderson silva.

Kopiącym jest Yves Edwards, walka z Joshem Thomsonem.





5:15-5:20

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2009-01-21 21:21:22

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

* Walka Tomasza Drwala z Ivanem Seratim *

Następny temat

Czy ma ktos książke Thomas Kurz?

WHEY premium