SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a dziwne jazdy w nocy ,,,

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
Witam panowie,

wczoraj po treningu pierwszy raz przyjąłem kreatynę,
otóż co się działo później ...
nie mogłem spać całą noc i strasznie się pociłem, nie pamietam chyba tak kiepskiej nocy, ogolnie źle się czułem,
chciałbym dodać, że jestem zdrowy, zero gorączki itp,
wiecie czy to może być spowodowane kreatyną ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8206
witam
duża role odgrywa psychika. jest bardzo możliwe że się napalasz na efekty do tego stopnia że są takie skutki.
ja tak miałem jak pierwszy raz miałem kontakt zma że pierwszego dnia nie mogłem zasnąć.
Wniosek: WYLUZUJ a jak się problem będzie powtarzał to na mnie działa dobrze przed snem nieduży kieliszek czerwonego wina.

Zmieniony przez - jajcoo w dniu 2010-01-06 16:02:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Wątpliwe jak dla mnie.
Jeśli się powtarzać będzie to wtedy się zorientujesz czy to po niej właśnie.
Sto innych czynników mogło to wywołać.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9430
Ale wziąłeś czysta forme kreatyny czy jakiś stack ?? Bo jeśli stack może było tam sporo kofeiny??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
czysta kreatyna,
nie stack, gdzies na forum czytalem, ze ktos tez mial problemy ze snem po kreatynie, ogolnie dziwna sprawa i zastanawiam sie czy to dalej brac,
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
widzę, że kolega bardzo nerwowy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
Może być coś na rzeczy, bo ostatnio też gorzej sypiam (od rozpoczęcia cyklu, jakiś miesiąc) ale powodów może być 100 innych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
dobra panowie,
wiadome jest to, ze podczas cyklu na kreatynce trzeba pic duuzo wody,
czy to ze nie moglem spac i sie strasznie pocilem w nocy moze byc przyczyna tego ze nie mialem wystarczajaco wody w organizmie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Raczej nie ma takiej możliwości, ile wody pijesz w ciągu dnia? Może jesteś pod takim wrażeniem pierwszej suplementacji i stąd te objawy.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
A o której godzinie gdzieś wziełeś tą kreatyne ? I co zjadłeś na posiłek potreningowy ? Może coś nieświeżego wcisnąłeś i to przez to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2386
Ja normalnie wcinalem monohydrat i zadnych problemow nie mialem..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz najlepszy na redukcję ? (oprócz diety)

Następny temat

Problem z Venomem

WHEY premium