SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a dziwne jazdy w nocy ,,,

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153
Też właśnie spotkałem się już gdzieś na forum z podobnym przypadkiem. Każdy organizm jest inny no i wiesz, inaczej to wszystko odbiera.

Byłeś choćby u lekarza na konsultacji przed rozpoczęciem pierwszego cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
KrzywdaZSH z choinki się urwałeś po 1 to lekarze nie wiedza co to kreatyna i odrazu rzuca tekstem pan koksuje to wszystko przez to ze pan to bierze długo pan nie pożyje i tyle rozmowy z każdym konowałem w pl

Myślę ze z ta kreta mogłeś sobie wkręcić akcje czasem tak jest pierwsza suplementacja :P a możne trafiłeś na taki dzień nie przejmuj sie pij wode i wcinaj zobaczysz co będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
ok, dzieki za rady

a takie male pytanie ? po co mi lekarz potrzebny przed pierwszym cyklem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153
Mike Jones ma racje... Tak odruchowo napisałem, bo mam lekarza takiego właśnie. Ale nic specjalnego. Niektórzy chcą się coś dowiedzieć przed rozpoczęciem cyklu i pytają. Jedni Ci powiedzą, że to nic złego, a drudzy że umrzesz. Ale bez jaj... Najbardziej fachową pomoc i odpowiedzi na pytania otrzymasz tutaj na forum. Sry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
Suplementy kreatynowe poprawiają pracę mózgu u osób fizycznie aktywnych i cierpiących z powodu niedoboru snu xD

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8206
witam
duża role odgrywa psychika. jest bardzo możliwe że się napalasz na efekty do tego stopnia że są takie skutki.
ja tak miałem jak pierwszy raz miałem kontakt zma że pierwszego dnia nie mogłem zasnąć.
Wniosek: WYLUZUJ a jak się problem będzie powtarzał to na mnie działa dobrze przed snem nieduży kieliszek czerwonego wina.

Zmieniony przez - jajcoo w dniu 2010-01-06 16:02:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz najlepszy na redukcję ? (oprócz diety)

Następny temat

Problem z Venomem

forma lato