SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna Vitalmaxa

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 37956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 506
zaglebieSC- tak w ogóle to dzięki za pomoc, sog już poszedł.

Zmieniony przez - Radss w dniu 2009-08-31 17:45:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
mam pytanko kupiłem sobie puche mono vitalmaxa 1200 gram i ile tego ma byc zapełnioego w opakowaniu ? bo ja mam tak 3/4 czy to dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 810 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4742
Tak, tak ma być ;]

Padlem, nikt mi nie podał reki.... Sam wstane... Silniejszy



Dzienik treningowy:

http://www.sfd.pl/Dziennik_treningowy_<Bos06>-t493510-s40.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 721
witam ćwicze od 4 miesięcy, chciałbym wskoczyć na sykl z zieloną puchą, mówi sie ze powinno od 6 miesięcy ale mnie korci strasznie. co o tym myślicie? ofc dull dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 370
Witam. Mam zamiar brać tą kreatynke (600g) + carbo (2kg). Jak to łączyć? Czy dobrym rozwiązaniem będzie:
DT 5g rano, 5g 30min przed treningiem i 60g carbo bezpośrednio po treningu
DNT 5g rano i 60g carbo po południu?

"Ta walka się nie skończy, dopóki moje serce bije"
100% Natural Bodybuilding
I: czajkowski.krystian

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
moze byc.
jezeli wynika tak z twoich brakow w diecie wegli.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
SONBATY napisał: ""Na pusty żołądek", to znaczy ok 1,5 - 2 godziny po posiłku i przynajmniej z 30 minut po kreatynie też nic nie jedz. "
a to niby dlaczego?
ja czytałem na tym forum, że można nawet z posiłkiem kreatyne, że nic nie trzeba czekać, że nie trzeba na czczo i ze mozna kiedy sie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
to bylo 6 lat temu...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5998
Panowie, zadam teraz chyba dość oryginalne pytanie, przynajmniej takiego na forum nie zauważyłem.
Czy to możliwe żeby kreatyna ( akurat mono z vitalmaxa tak u mnie zadziałało) wpływała przez pierwsze 3-4 dni, negatywnie na apetyt?
Pytam ponieważ siedem posiłków dziennie to u mnie normalny stan rzeczy, do tego dochodzą jakieś drobne przekąski pomiędzy posiłkami, a człowiek czasem i tak syty nie jest. I właśnie przez pierwsze 3-4 dni odkąd zacząłem brać kreatynę Vitalmaxa 10g dziennie apetyt mi strasznie spadł, po czym wrócił do normy.
Dlatego przez ciekawość pytam: przypadek czy efekt niepożądany kreatyny?

Ciekawski małolat:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Trudno powiedzieć, ale taka sytuacja jest chyba możliwa. Jeśli dobrze pamiętam, też tak kiedyś miałem na mono. Jednak po kilku dniach taki stan przeszedł, a apetyt wręcz wrósł.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

v12

Następny temat

silownie w Lodzi

WHEY premium