SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna HI-TEC NIE DZIAŁA??!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu lub z rana w zależności od dnia + oczywiście odpowiednia dieta.Kreatynę
mieszam z glukozą Delecty 30g.Dostosowałem się do wszystkich wymogów.Do tej pory zauważyłem
wzrost siły-ale tylko to.Dlaczego mięśnie nie nabrały na objętości(piję 3,5l wody-tej najtańszej)
nie poczułem również wzrostu wytrzymałości.Chłopaki o co chodzi??Co robię zle? czy ktoś się spotkał
z taką sytuacją? Może to z powodu braku fazy nasycenia- wiele osób pisało zeby jej nie stosować!
Przeczytałem o kreatynie b duzo i doskonale wiem jak ja stosować.
Jeszcze jedno, czy moglibyście przesłać jakiś trening na zdobycie masy mięśniowej(3 razy w tyg.)
Obdaruję sogiem tylko napiszcie jak to zrobić Od niedawna jestem na forum.
POZDRAWIAM.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
We wszystkie dni 2x5g, 5 tygodni wystarczy.

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Ile czasu bierzesz kreatynę? Ja swój pierwszy cykl zrobiłem na hi tecu w kaps.i wyniki były zadowalające.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Zajrzyj do działu Trening- co do treningu.
A na kreatynę dobrze zareagowałeś (wzrost siły). Nie wiem ile wziąłeś, ale skok możesz zaobserwować również tydzień po zakończeniu cyklu.
Aha- i następnym razem weź znowu HiTec (to dobra kreatyna)- tyle, że z nasyceniem (potem koniecznie podziel się na Forum doświadczeniami)

"..może jeszcze w tych ostatnich chwilach szukał odpowiedzi na pytanie: skąd pochodzę, kim jestem, dokąd zmierzam?.." ("BLADE RUNNER")

Zmieniony przez - boogie w dniu 2002-11-19 10:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Dokładnie, uzbrój sie w cierpliwość.

pozdrawiam

ŻEBY ZWYCIĘŻYĆ TRZEBA BYĆ I LWEM I LISEM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też zrobiłem cykl na krea HiTeca i byłem zadowolony. A najlepsze efekty były po zakończeniu cyklu.

Pozdro

Tha zion train is comin' our way

Doradca w dziale Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja właśnie kończe cykl na kreatynie hi teca i mam zadowalające efekty,ale każdy z nas ma inny organizm i jednym ta kreatyna wejdzie lepiej a innym gorzej!

ABY ŻYĆ TRZEBA WALCZYĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też jestem po cyklu kreatyny hi-teca. Brałem 400tabsów przes 5 tygodni z glutaminą - w dawkach malejących. ( 25-20-20-15-15-5-5 ) rozpiski już dokładnie nie pamiętam. Do tego brałem sporo glutaminy((gluta force ) - i po tym wszystkim o ile pamiętam byłem baaardzo zadowolony.


g.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Przyczyna moze tkwic w diecie, to wg roznych ocen 60-70% sukcesu. Na masie musisz ladowac 6g WW/kg masy ciala i 2-2.5g B/kg.
Poszukaj w ODZYWIANIU.

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Grooge hi tec ma kretynę w kaps. a nie w tabl., a co do twojej rozpiski brania, to jest . Kreatynę bierzesz z ładowaniem przez 5-7 dni 25g dziennie w dawkach po 5g, a później do końca cyklu 2 x dziennie po 5g. Cykl ma trwać 4-6 tyg.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
a moze nie robil przerw miedzy kreatyna a posilkami LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 592 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13036
nie chce zacyznac nowego postu. mam pytnako: czy na pierwszy cykl keratyny moge zapodac sobie tylko 250 g????/

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping na M.Ś.

Następny temat

kreatynka

WHEY premium