SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + co ? Dextroza ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Witam . Planuje kupic Krete od Vitalmaxa na 8 tygodniwoy cykl i ostatnimi czasy slyszałem ze bardzo popularne jest połżaczenie jej z dextroza . Czy warto ? jesli tak to jaka wybrac i jak dawkowac . Krete najprawdopodobniej bede szamał 5g przed i 5 po treningu . Moze lepiej do Kreatynki kupic jakies inne wegle albo wgl na czysto ? I jeszcze jedno pytanie juz o innego supla . Czy BCAA tez sie przyda na tym cyklu ? W sensie czy aminokwasy beda w jakikolwiek sposób działac skoro kreta juz duzo robi dla naszych miesni i chyba gdzies czytałem ze kreatyna ma tez właściwosci antykataboloiczne . Jesli ktos odpowie to prosiłbym również o porade w dawkowaniu , co kiedy i ile brac .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Nic o Tobie nie wiemy, czy coś ci potrzebne, jaki staż, jakie obycie z suplementami, co do dextrozy jak nie dają jej w gratisie to nie kupuj
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Mam 17 lat staz treningowy 1 rok . Waga 76kg wzrost 173 cm . Nie przerabiałęm jeszcze zadnego cyklu na kreatynie oraz nie brałem zadnego suplementu . Jako cel stawiam sobie Mase miesniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dietę masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Tak ale nie fulll z idealnym bilansem tylko znam swoje zapotrzebowanie i staram sie go przestrzegac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Dieta podstawa , dektroza mit. Jeśli masz DIETĘ , to możesz dorzucić kretę , ew. Białko jeśli masz kasę . Jeśli nie to dieta - dobra micha ,+ kreta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
przed treningówka plus kreta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
A jakie białko bedzie najlepsze aby starczyło na cykl 8 tygodniowy krety . Kreatyny bedzie około 500g przez ten czas a z tego co wiem to polecaja białka do krety brac 30g na porcje czyli to juz w duzych ilosciach by musiało byc . Jakie tanie białko byscie polecali ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O czym ty mówisz białko bierzesz zgodnie z brakami w diecie , nie robi się cykli na białku. Skąd to 30 g wytrzasnąłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 209 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3696
Czytałem w starych teamtach na sfd gdzie wiara sie wypowaidała ze aby zwiekszyc działanie krety powinno sie razem z brac wegle najlepiej dextroze lub wpc bo to jakos działą na zwiekszenie insuliny czy cos i ogl działa tak ze kreta jest lepiej transportowana do miesni przez co zaiwkszamy efekt . Nie mam linków bo wczoraj wieczorem to czytałem a histroia mi sie sama usówa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy jak brać ?

Następny temat

Spalacze- opinie

Wiecej