SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aminokwasy jak brać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2650
Witam !
Dzisiaj dostałem Aminokwasy te oto : Optimum Amino 2222 - 160 kaps. i mam pytanie odnośnie dawkowania. Według zaleceń proponują branie dwóch tabs przed każdym posiłkiem i tak samo przed i po treningu. Czyli jeśli jem 5-6 razy w ciągu dnia to mam je wziąść przed każdym z tych posiłków czyli rano naczczo przed śniadaniem ? To będzie około 16 tabs dziennie ? Naprawdę aż tyle ich trzeba jeść ? Miałem amino Universala ale tam jadło się 2 tabs przed i 2 po treningu i wystarczyło. Mam brać te aminy w dni nie treningowe również ?

Pozdrawiam

{wyedytowane przez moderatora - powód - link do sklepu)

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-09-29 21:58:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Te aminokwasy to jest wyjątkowo mało przydatny produkt. Jak masz - bierz sobie z 6 - 8 przed i po treningu. I tyle. To jest w zasadzie bialko w tabletkach.

I nie wrzucaj linków do konkurencyjnych sklepów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
najlepiej ok 10-15 kapsów po treningu branie do posiłków nie potrzebne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2650
Ładnie tych tabs będzie razem już ;] Czyli tylko w treningowe ? Czyli przed treningiem sobie odpuścić ? Ale skoro pije białko po treningu to po co mi w takim razie białko w tabs ? ;] Jakie amino polecacie tak przy okazji ? Sorki za link do sklepu hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Może tak - a do czego Ci aminy potrzebne?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu to by ci się bcaa przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
No to zamiast białka po treningu, weź sobie aminki a białko na inną okazję zostaw.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne Purple Wraath

Następny temat

Kreatyna + co ? Dextroza ?

Wiecej