SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato według - voldi99

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
w sumie zrobię najprostszy z możliwych treningów
:

Przysiad ze sztangą 3 serie
Wiosłowanie sztangą 3 serie
Wyciskanie sztangi leżąc 3 serie
Wyciskanie na barki 3 serie
Podciąganie na drążku nadchwytem(wąsko) 3serie

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
Przysiad ze sztangą 3 serie - 60kg
Wiosłowanie sztangą 3 serie - 40 kg
Wyciskanie sztangi leżąc 3 serie - 40kg
Wyciskanie na barki 3 serie - 30kg ( zrobiłem 10 ,8 ,7 p)
Podciąganie na drążku nadchwytem(wąsko) 3serie ( 6,5,4 )

w założeniu w każdej serii miało być 10 p

czas treningu - 25 minut

Filmik nakręciłem ale okazało się że źle ustawiłem kamerę , także w piątek jeszcze raz nakręcę.

Dieta ( nie wliczyłem warzyw , banana, jogurtu naturalnego ,i odrobiny gulaszu)





Zmieniony przez - voldi99 w dniu 2013-04-03 18:28:27

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
zamiast kombinować jak "koń pod górę" to może zajrzyj tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
ten ostatni plan wziąłem z https://www.sfd.pl/Pierwsze_wizyta_w_klubie_i_pierwsze_treningi_-t816211.html .

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ostatni plan jest bardzo dobry, można by jeszcze dorzucić martwe ciągi i podstawa jest

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
tia - super szczególnie, że startuje w konkursie krata, gdzie niby ćwiczenia na brzuch ? no i czegoś jeszcze brakuje, ale może na łapach mu nie zależy .
ale ja się nie znam, tak tylko zdziwienie zgłaszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Mnie tylko dziwi jedno,na drążku wykonujesz mało powtórzeń a robisz go na końcu,moim zdaniem powinien być na początku kiedy masz najwięcej siły.
Dalej nie rozumiem jak można na barki brać 30kg jeśli na klatkę ćwiczy się 40kg?,tu albo masz za dużo na barki albo za mało na klatkę.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-03 19:24:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po porzadnym treningu gdzie sa przysiady i MC trening brzucha nie jest konieczny a m. brzucha sie czuje 2 - 4 dni nawet. Wlasnie to jest to ze wcale nie trzeba tak duzo cwiczyc na brzuch przy dobrym treningu aby miec ABS. Znowu kluczem jest dieta raczej a nie cwiczenia na m. brzucha. Ale teraz macie eksperta wiec to wszystko nam wyjasni co i jak :) i dlaczego ...

No i o takie FBW chodzilo.

Dysproporcje silowe jednak spore tak jak zauwazyl Drazekm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
moim zdaniem za mało na klatę...
chyba że w jednym i drugim ćwiczeniu wyciska głównie tricepsami...bo barki i klata są słabe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
w piątek nagram filmik z treningu i byłoby mi bardzo miło gdyby ktoś wpadł tu i ocenił technikę która czuję że dobra to nie jest

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato według - Muzzy17

Następny temat

Do oceny dieta redukcja

WHEY premium