SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato według - voldi99

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
ależ tam ciemno...strasznie anemiczne to wyciskanie ! więcej dynamiki ,zwłaszcza przy ruchu w górę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
ok następnym razem postaram się aby film był bardziej przyjazny do oglądania , bo też uważam że jest trochę lipa ( ciemno i dodatkowo są pokazane przerwy )
a propo , może ktoś polecić jakiś program do skracania video ?

PS: zawszę myślałem że wyciskanie należy wykonywać w równym powolnym ruchu aby nie zrobić sobie "kuku"

Zmieniony przez - voldi99 w dniu 2013-04-06 22:52:07

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
Muzyka moje klimaty Na drugi raz ustaw kamerę trochę dalej , bo nie widać czy robisz technicznie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
powoli opuszczając tracisz dużo sił...chociaż na pewno masz większą kontrolę nad ciężarem
jednak wszystko można wytrenować,a wtedy zyskasz podczas wyciskania na maksa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
voldi99
może ktoś polecić jakiś program do skracania video ?



w youtube jest możliwość cięcia filmów z przodu i z tyłu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
brak zdj sylwetki tyłem...!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
Dzisiejszy Trening

Podciąganie na drążku nadchwytem 3serie 10-7-6 :)
Przysiad ze sztangą 3 serie 62 kg
Wiosłowanie sztangą 3 serie 42 kg
Wyciskanie sztangi leżąc 3 serie 42 kg
Wyciskanie na barki 3 serie 30 kg ( 10 -10 -10 )

unoszenie nóg w zwisie stopami do głowy 5-5-5
wspięcia na palce 3serie x 30 p z 30 kg

Wykonałem więcej ćwiczeń rozgrywkowych ( np przed robieniem przysiadów z 62 kg zrobiłem 10 p z 30 kg ) dodałem jak widać 2 nowe ćwiczenia
oraz zrobiłem większe odstępy miedzy seriami także trening trwał ok 45 min + 10 min rozgrzewki + 15 min rozciągania

Mam 2 pytania :
1- Znacie może jakiś dobry sposób na to aby dobrze ustawić telefon do nagrywania filmików ? ( chcę ustawić żeby z góry do dołu ale nie wiem jak ustawić ten telefon żeby się nie przewracał)
2- Co sądzicie o wiejskim twarogu ( czy mogę pozwolić sobie na to żeby dość często gościł w mojej diecie i w jakich ilościach , oraz macie jakiś sposób jak zabić jego nieprzyjemny zapach ?

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ja ostatnio wpadłem na sposób żeby telefon wrzucać do otworu od ciężarków
układam 2 x 2,5kg, do środka idzie komórka, przesuwając dwoma talerzami możesz sterować kątem

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
Dzisiejszy Trening :

Podciąganie na drążku nadchwytem 3serie 10-8-6 :)
Przysiad ze sztangą 3 serie 62 kg
Wiosłowanie sztangą 3 serie 42 kg
Wyciskanie sztangi leżąc 3 serie 42 kg
Wyciskanie na barki 3 serie 22 kg ( 10 -10 -10 )


wspięcia na palce 3serie x 25 p z 22 kg
unoszenie nóg w zwisie stopami do głowy 5-5-5
unoszenie nóg na drążku 7-7-7

Drążek znowu lekko na plus co bardzo mnie cieszy , w barkach zszedłem z ciężaru , i mimo wszystko dobrze je czułem .
Martwi mnie bardzo moje wiosłowanie podczas którego słabo czuje plecy
chyba też zejdę z ciężarem. W piątek na bank nagram je .
dodałem też dodatkowe ćwiczenie na brzuch

Co do diety to ucinam 60 g węgli w dni treningowe i 20 - 30 g tłuszczy w dnt

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23094
Dzisiejszy Trening :

Podciąganie na drążku nachwytem 3serie 10-8-6 :)
Przysiad ze sztangą 3 serie 62 kg
Wiosłowanie sztangą 3 serie 30 kg
Wyciskanie sztangi leżąc 3 serie 42 kg
Wyciskanie na barki 3 serie 22 kg ( 10 -10 -10 )


wspięcia na palce 3serie x 25 p z 22 kg
unoszenie nóg w zwisie stopami do głowy 6-6-6
unoszenie nóg na drążku 7-7-7

Trening robiłem o dość późnej jak na mnie godzinie ( 20:15 - 21:10 ) ale nawet dobrze się ćwiczyło
zmniejszyłem ciężar w wiośle gdyż pracuje nad techniką w tym ćwiczeniu

Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych.Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.

— Mahatma Gandhi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krata na lato według - Muzzy17

Następny temat

Do oceny dieta redukcja

WHEY premium