SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja i tluszcz na brzuchu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14622
Witam mialem zlamana reke 2 lata uprawialem sport jak tylko moglem cwiczylem nogi itd ale odlozylo mi sie jakims cudem wiecej tluszczu na brzuchu (moze przez stres depresje niewiem) teraz mam zamiar zredukowac oczywiscie dieta jest trening plus interwaly ale pytanie czy mozna jakos mocniej cwiczeniami przyspieszyc spalanie na brzuchu? Moze skupic sie na fbw na koncu mocno na brzuchu albo a6w dodac po aerobach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
nic to nie da

tłuszcz nie spala się miejscowo
Trzymaj michę , ciężko trenuj a efekty będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Widocznie dodałeś do zapotrzebowania za dużo kcal. Wylicz to dokładnie na redukcji.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14622
Ok a dalej najlepszy trening na redzie to fbw bo to bedzie moja pierwsza redukcja
Dotychczas cwiczylem na czucie miesniowe splitem
Zmienic na 3x fbw plus 2x aeroby lub interwaly, wszystko typowo silowo ?


Zmieniony przez - vanguma w dniu 2016-06-28 12:54:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14622
Dieta jest tluszczowa 2500kcal bialko 2g na kg, reszta tluszcze, wegle narazie 30g potem podobno mozna zwiekszyc do 100,
Moja waga 79
Chodzilo mi o trenig bardziej, ktory bedzie skuteczniejszy
Dodaje jeszcze zdjecie przed zlamaniem i po zlamaniu ile mniej wiecej bede musial kg stracic ? (Ogolnie lepiej wyglada aktualne zdjecie ale swiatla nie bylo)








Zmieniony przez - vanguma w dniu 2016-06-28 13:21:42

Zmieniony przez - vanguma w dniu 2016-06-28 13:26:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Nie ma czegoś takiego jak najlepszy trening. Musi być dobrany pod cel, organizm a ćwiczenia wykonywane poprawnie technicznie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14622
Cel jest jak pisalem utrata tkanki tluszczowej, co do treningu kazdy przeciez wie ze interwaly lepsze od aerobow takze iewiem oco ci chodzi, chcialbym sie dowiedziec jaki trening lepszy jest na spalanie tkanki tluszczowej na silowni czy fbw czy silowy split czy jakis inny, moze ktos wie i doradzi bo troche czasu mi zajmie szukanie i czytanie artykulow na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Odpisałem Ci na to pytanie. Nie ma lepszego. Oba są dobre. Ważne są inne czynniki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Jeśli chodzi o oponkę na brzuchu, to niestety ale tutaj największą wartość ma trzymanie diety.
Pytanie podstawowe, skoro to Twoja pierwsza redukcja dlaczego od razu rzucasz się na wykluczenie węgli?
Po drugie, każdy trening siłowy mam na myśli fbw, split itd jest ok, tylko pytanie jak będzie wykonywany i z jaką częstotliwością oraz techniką (co domer już zaznaczył)
Także wrzuć plan, a ktoś może pomoże go bardziej sprecyzować.
Jeśli pasuje Ci FBW - to jak najbardziej (mi osobiście bardziej fwb odpowiada) możesz też push / pull. Góra, dół. To już wybór zależy od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14622
Fbw na mnie dobrze dziala, robilem przewaznie tak troche po swojemu: przysiady 3x , plaska 4x plus drazek 4x, skos 3x plus cos na plecy 3x, zolnierskie przod tył 3x, bicek 3x plus tric 3x brzuch 2x, czasami jak mam jeszcze moc to cos dokladam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomimo zbilansowanej diety i regularnych treningów nie chudne

Następny temat

Dieta na lekką redukcję i masę do oceny

WHEY premium