SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konrad K droga na MP do lat 18

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
teraz moze bedzie wiedzial jaka to ciezka praca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
no nie ma lekko od grudnia rowniez mnie to czeka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja rozumiem, że nie można się śmiać itp. ale przecież to nawet śmieszne nie jest, a wręcz żałosne. Jakby się wyciął to by nic nie zostało... nogi pewnie byłyby grubości łydek. Wygląda jak osoba niećwicząca i taka jest prawda.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-10-23 15:39:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
scena wszystko weryfikuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
No tak, macie racje tak jak wczesniej pisal, ze trenowal i sobie pozwalal na wiele rzeczy tak te treningi poszly troche w zla strone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to jest nauka i pora na wyciagniecie wnioskow i zoabczyc co dalej i ile jeszcze pracy potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Wiec Konrad jakie teraz masz plany jesli moge wiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11164
Dobra pora wreszcie odpowiedzieć. Przede wszystkim nie żałuje tego,że wyszedłem na te zawody, uświadomiłem sobie za jaki ciężki sport się wziąłem i jak dużo pracy jeszcze przede mną jeżeli chcę coś w nim osiągnąć. Teraz co do "formy" to chyba wszystko było już powiedziane, wyglądałem jakbym nie ćwiczył albo był na siłowni ze dwa razy ale nie mogłem wiedzieć że to będzie wyglądało tak fatalnie na scenie bo nigdy na niej nie stałem, spodziewałem się nie za dobrej formy startowej ale nie aż tak groteskowej :D Dlatego jak najbardziej na miejscu jest śmianie się ze mnie bo pewnie jakbym zobaczył zdjęcie kogoś takiego jakieś 2 msc temu to sam bym się śmiał. I jeszcze raz powtarzam,że nie żałuję, że wyszedłem bo choć dosyć drastycznie to uświadomiło mi to jakim jeszcze jestem leszczem ile przede mną pracy. To tyle ode mnie i życzę miłego śmiania się:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Nikt się z Ciebie nie śmieje.Tylko chłopaki mówią jaka była forma według nich.Ja od siebie mogę powiedzieć,że:
Widziałem Cię na własne oczy bo startowałem też na MP tyle że w klasyku w który udało mi się zająć 2 miejsce,ale mniejsza o to.Startowałeś z moim klubowym kolegą Sylwkiem Kaczmarkiem,który w Twojej kat zajął 2 miejsce.Widziałem was w porównaniach itp.Cóż mogę powiedzieć,Twoja sylwetka wyglądała jak byś był na masie i tyle.
Ale to jest nauka dla Ciebie na przyszłość i wcale Cię nie krytykuję.Pokazałeś się na scenie,dałeś z siebie na niej wszystko i tyle.
Pracuj dalej a napewno będzie dobrze!!!Powodzenia!!!
NIE PŁACZ I SIĘ NIE PODDAWAJ,PŁACZ I IDŹ DALEJ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11164
W żadnym nie mam zamiaru się poddawać :D Właśnie to dało mi niesamowitej motywacji teraz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Power Training 2012 mit Alexey Lesukov und Thomas Scheu

Następny temat

Marta MYSZA Chojnoska działmy dalej

WHEY premium