SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Na nowy rok szkolny - Kij i Marchewka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16078

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Po takich deklaracjach to już nawet kij nie będzie mi potrzebny... trzeba zapyerdalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
na konkurs to i ja czekam, tylko nie chcę tracić tych trzech miechów, więc postaram się jak najwięcej zrobić, skoro i tak już sobie poustawiałam kilka rzeczy w życiu pod konkurs

Ojtam ojtam- nikt tu nie mówi o marnotrawstwie... przecież nie będę czekać 3 miesiące z założonymi rękami coś tam może popchnę...ugnę, podniosę lub wypompuję
Ładnie Ruda- ustawiać sobie życie pod konkurs przed ogłoszeniem wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jakieś cele trzeba mieć, nie? Wszystkie zmiany wyjdą mi na zdrowie niezależnie, czy z konkursem, czy bez

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
dokładnie Ruda, trzeba się nastawiać na pozytywne zmiany, a jak się okazuje ze rekrutacja nie poszła po naszej myśli, to i tak działać tak, jakby poszła

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A wy co tak filozofujecie, brak darmowej suplemnetacji nie upoważnia do olania nastepnych 3 miesiecy po ktorych juz mozecie byc laskami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
Obli- no właśnie o tym piszemy, że trza robić swoje i zapyerdalać, suplementacja to najmniejsza marchewka chyba w tym konkursie była, największa wasza STAŁA WZMOŻONA uwaga

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Suplementacja nieistotna. Bacik najważniejszy

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Obli- no właśnie o tym piszemy, że trza robić swoje i zapyerdalać, suplementacja to najmniejsza marchewka chyba w tym konkursie była, największa wasza STAŁA WZMOŻONA uwaga
PRAWDA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
mialam chwilowy problem z dostepem do neta a tu takie rzeczy sie dzieja!!!

nie wiem czy mam sie bardziej bac czy cieszyc w kazdym badz razie dziekuje za zlozone we mnie zaufanie i szanse

teraz trzeba spiac poslady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
A ja w kwestii technicznej, jak było to przepraszam, przegapiłam Czy dziewczyny będą miały nowe dzienniki na czas konkursu, a jak nie, to czy mogłyby w tytule mieć np. (K) jak konkurs na początku, żeby było łatwiej śledzić i się motywować? Strasznie dużo nowych dzienników ostatnimi czasy i się człek z niedoczasem strasznie gubi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 50+

Następny temat

HnK/Rekompozycja podsumowanie. s. 31 wspomagana przez Trec Nutrition

WHEY premium