SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Na nowy rok szkolny - Kij i Marchewka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
no to ja się piszę niezmiennie masochistycznie

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Martucca pisze,że ten konkurs to nie zabawa. Obliques, że zabawa..to ja już mam wodę z mózgu;);)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3157
Ja bym BARDZO chciała, ale moja kandydatura byłaby nieetyczna, bo za niespełna 2 miesiące mężczyzna mi wraca do domu po wielomiesięcznych wojażach za granicą i nie mogę z pełną odpowiedzialnością przyrzec, że będę mieć wówczas możliwość zapyerdalania jak należy... Kurczaki, szkoda :(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Martucca pisze,że ten konkurs to nie zabawa. Obliques, że zabawa..to ja już mam wodę z mózgu;);)
Bo jeszcze nie załapałaś tutejszego poczucia humoru

ale prawda jest taka, że nie ma nic za darmo, jak chcesz coś dostać to musisz dać coś z siebie i to niemało w tym przypadku.

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
Rzabbo, to już chyba marne szanse na złapanie- wszak obecna ale milcząca jestem tu jakieś 3 lata. Wcześniej nie było czasu się ujawnić.

"ale prawda jest taka, że nie ma nic za darmo, jak chcesz coś dostać to musisz dać coś z siebie i to niemało w tym przypadku"

doprawdy? zadziwiające! ;);)- wybacz, ale rozśmieszyło mnie to;)

Już nie śmiecę, bo mam wrażenie ,że mocno odbiegamy od sedna sprawy:) Powodzenia wszystkim !:)


Zmieniony przez - unplugged w dniu 2011-09-06 13:37:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Spokojnie, jak bierzesz w tym udział to przygotuj sie, ze trzeba będzie odmówić babci ciasta urodzinowego, koleżankom lodow itd.. bo twoim priorytetem przez trzy miesiące jest trzymanie sie zasad diety jaka będziesz miała stosować. Dieta jest dostosowana pod dana osobę, ale pewne normy będą obowiązywać.
To samo z treningiem, ty go masz wykonać jak najlepiej potrafisz, bo ten sam trening mozna zrobić i ZROBIC. Nie wymagamy godzin spędzonych na siłowni ani kilometrów przebiegniętych, ale minimum trzeba będzie wykonać, słowem jak ćwiczysz to z sercem. Generalnie zakładasz prace, możesz sobie wyobrazić ze przygotowujesz sie do filmu o Herosach greckich ;)

Sa rzeczy na ktore nie mamy wpływu ale inne maja byc tip top i tak to jest zabawa bo czym innym jest dobrowolny udział w internetowej zabawie i próba swojego charakteru.
masz ochotę walczyć to walczysz, nie masz to sie nie zglaszasz.

My chcemy by te konkursy różniły się trochę od klasycznych "kto najwięcej schudnie" zawsze będą naznaczone cięższą, niz przeciętna, praca treningowa, którą oczywiście absolutnie nie uważamy za jedyna możliwą i najlepsza drogę redukcji, ale taka lubimy i propagujemy jaka jedna z form relaksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Łaaaa jak ja lubię taki Martuccowy reżimahhhhh żebym ja tylko czas miała na taką zabawę.....

Już się nie mogę doczekać śledzenia waszych poczynań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1205 Wiek 12 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12066
To świetnie:) Mam wrażenie,że jestem w odpowiednim miejscu:) Mam również nadzieję,że w toku obserwacji moich poczynań, powyższe stwierdzenie stanie się bardziej oczywiste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Mam olbrzymią chęć porwać się na ten konkurs i dlatego się zgłaszam.
Do swojego dziennika mam teraz podejście drugie, zawsze zaszwankuje mi jeden z elementów - dieta albo ćwiczenia, a potem już się sypie. Od wielu lat nie udało mi się skutecznie zejść nawet poniżej pewnej magicznej granicy kg i w końcu muszę to zmienić.

https://www.sfd.pl/Sama_nie_umiem__oczywiście:_redukcja_przykurcza-t760963-s11.html#post9 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Krew, pot i łzy. Aj lajk it

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 50+

Następny temat

HnK/Rekompozycja podsumowanie. s. 31 wspomagana przez Trec Nutrition

WHEY premium