SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs Biceps & Triceps wg polaco_92

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26072

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130961
Też głosowałem na więcej - czyli więcej niż 2,5cm
(najwyżej zrobi nowe zdjęcia!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
więcej niż 2.5

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
Byłby to wielki wstyd dla Polaco gdyby przy tak porządnym odżywianiu i tak ciężkim i regularnym treningu jaki uskuteczniał przez ostatni czas miał mniejsze przyrosty ramion niż 2,5 cm.



Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2013-01-24 18:00:02

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma przyrostow po 2.5 cm w tak krotkim czasie ,to jest tylko zwykłe potreningowe nabrzmienie mięsni
w tym tempie Polaco za 2 lata miałby ponad 70 w łapie :)

prawdziwy obwód ramion mierzy sie po 1-2 tygodniowej przerwie w treningach

dlatego dałem tylko 0.5cm ,ale to i tak duzo ,faktyczny przyrost to gora 2 milimetry

Zmieniony przez - czung w dniu 2013-01-24 18:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otoz to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
archibald 68

Byłby to wielki wstyd dla Polaco gdyby przy tak porządnym odżywianiu i tak ciężkim i regularnym treningu jaki uskuteczniał przez ostatni czas miał mniejsze przyrosty ramion niż 2,5 cm.


Mylisz się archi, weź pod uwagę, że polaco robi trening masowy od września... Z tego co pisał to w okresie konkursowym zyskał 6kg masy ciała.

Polaco jesteśmy już ciekawi Twoich przyrostów :D. Może wrzucisz zdjęcia bicków bez miarki ?

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
czung
nie ma przyrostow po 2.5 cm w tak krotkim czasie ,to jest tylko zwykłe potreningowe nabrzmienie mięsni
w tym tempie Polaco za 2 lata miałby ponad 70 w łapie :)

prawdziwy obwód ramion mierzy sie po 1-2 tygodniowej przerwie w treningach

dlatego dałem tylko 0.5cm ,ale to i tak duzo ,faktyczny przyrost to gora 2 milimetry




oj tam , oj tam ......
wiadomo przecież jakie przyrosty NORMALNIE są możliwe do osiągnięcia w takim okresie ....... , ale my tu Chunga mamy do czynienia z zabawą w której pomiar początkowy jest na flaku a końcowy na full napompowaniu mięśnia .....
3 cm to każdy uczestnik ma na "dzień dobry" + to co wywalczył dietą i pracą ( myślę że Polaco ok. 1 cm) + ..... cm jako bonus za wspomagacze + ..... cm jako bonus za pomyślunek

Obstawiam w ciemno u Polaco 4 cm i nie sadzę abym dużo się pomylił

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
****Dzień:80****



PLECY I PRZEDRAMIONA

1.Przyciąganie wyciągu górnego do klatki: 12,x50kg/10,10,8x55kg
2.Podciąganie na drążku: 6,6,6,6
3.Przyciąganie wyciągu dolnego: 15x60kg/12,12,12x65kg
4.Szrugsy hantlami: 12,12,12,12x28kg
5.Przyciąganie drążka wyciągu górnego do bioder: 12,12,12,12x20kg
+
przedramiona
brzuch
Aeroby35min na czczo

Świetny trening,była moc!!!



Posiłek nr 1
9:00

Płatki owsiane górskie 80g
Białko jaja kurzego 180g
Żółtko jaja kurzego 40g
Oliwa 15g

Posiłek nr 2
11:30

Ryz 100g
Piers z kurczaka 150g

Posiłek nr 3
14:30

Ryz 100g
Piers z kurczaka 150g

Posiłek nr 4
17:30

Ryz 100g
Piers z kurczaka 150g

Posiłek nr 5
20:30

Makaron z pszenicy durum 100g
Pstrag 150g
Masło orzechowe light Felix 25g
Oliwa 15g

Posiłek nr 6
22:30

Piers 100g
Orzechy laskowe 30g

dieta,super!

PANOWIE- nie wiedziałem,ze ta ankieta wywoła takie domniemania....boje się,ze ktoś zaraz napisze,ze bica się mierzy po redukcji,albo nie wiem co jeszcze myślę,ze ktoś tu pisze trochę bez wiedzy,albo ma 60cm w bicu które zbudował na cyklu 8tyg na kreatynie sorry...JUTRO OSTATNIA WYPISKA!!! w ŚRODĘ daje podsumowanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Goracy temat sie robi-czym bliżej finału....

Niektóre opinie i proponowane sposoby pomiaru sa jak dla mnie...zaskakujące....:)

Warto pamietać o jednej sprawie-obwód ramienia to nie wzorzec metra w Sevres pod Paryżem tylko żywa, dynamicznie zmieniajaca sie struktura.

Inna sprawa to sama dokładnośc pomiaru-o milimetrach to mozemy zapomniec-nie ma to żadnego sensu-dokładnośc 0,5 cm to wg mnie maksimum wiarygodności i dokładności pomiaru.

Co do zasad i sposobów pomiaru-można ich nawymyślać mnóstwo-ale jaki to ma sens,gdy te wymiary szybko i ciagle sie zmieniają??

Obwody ciagle sie zmieniaja i na to wpływa mnóstwo czynników-z najprostszych to temperatura ciała i otoczenia,ilość wypitych płynów,pora dnia,obciązenie mieśni pracą,sen,ilość i skład posiłków.


Co do wielkości przyrostów obwodów ramion w ciągu 3 miesięcy?
Zobaczymy na koniec konkursu....Ja na razie wstrzymam sie od wyrazenia dokładniejszej opinii niż moje tu głosowanie.


Oczywiście mozna marudzic jak kto mierzył ale jak sie nad tym głebiej zastanowicie-nie ma to żadnego znaczenia-jedni może bardziej wykorzystali reguły konkursu inni mniej, majac na uwadze wiekszy ewentualnie, obiektywizm wyników.

W konkursach trzeba wykorzystac maksymalnie dozwolone regulaminem zasady.
Bo czy ktos to wykorzysta czy nie-kibice tak ocenia to po swojemu a w historii zapisze sie wygrany...

Zaraz przypominaja mnie sie rozmowy na zawodach-chłopaki fantastycznie umiesnieni i dopakowani a wszyscy tylko narzekaja:a to ktos był chory,inny ktoś właściwie nie trenował,bo siłownie zamkneli itp...:)
Kogo to obchodzi?
To jest sport-albo masz forme lepsza od innych albo nie.



polaco-niczym sie nie przejmuj-ważne sa zasady konkursu-nic więcej...
Zobacz co piszą w ankiecie o przeramieniu Małeckiego-rozrzut jest od 31cm!! do 44cm ! A ile porad i wymagań co do pomiaru.Karol musiałby chyba ze 100 pomiarów zrobić w 100 róznych warunkach i zasadach i tak jeszcze byłoby zle...:).
I w końcu jakie to ma znaczenie gdy ma fantastyczne,światowej klasy przedramiona?




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-01-24 22:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
A największy w tym ambaras ,że to triceps odpowiada głównie za to co pokazuje miarka przy pomiarze bicepsa
Z tego względu ,że triceps jest większym mięśniem

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps & Triceps wg kuba_n

Następny temat

Konkurs Biceps& Triceps wg Ogórasek

WHEY premium