SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs / shrimp2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i prosze 13kg wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
DZIEŃ 5/83










Plus 2 x 10 pięter.

*Na następny raz odejmę, bo zaczynam siadać jak do klasyka. Sugerowałam się RDL-em, który poprzednio robiłam ze stepów, jako dociąganie.

**Nie umiem zrobić poprawnie PJ. Zdaje się, że to samo będzie z innymi ćwiczeniami dynamicznymi, bo podobnie mam w zarzucie i generalnie w wytrzymkach czy testach na czas. Jestem klasycznym flegmatykiem, wszystko muszę 5 razy przemyśleć, każdą czynność cyzeluję i się z nią pieprzę. Inni w czasie, gdy ja się wciąż zastanawiam dawno już swoje zrobili, a nawet jak im nie wyszło, to zdążyli powtórzyć i poprawić Zdecydowanie wolę treningi siłowe. Ot taki filozof :/

***Gapa, nie spojrzałam na zegarek i nie wiem ile czasu mi zeszło, więc dla aero przyjęłam 30 minut.
Czas, do którego odnoszę aero to od RDL do PJ, czy same pushes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spoko, jutro pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ha ha, rob 35min i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
bijemy sie w kisielu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
ooo widzę, że w porę się zjawiłam - bitwa w kiślu

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przygotuj popcorn, tfu....., suszona wołowinę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
do wyboru i popcorn i wołowina będzie a dla zawodniczek special meal przy okazji rezerwuję miejsce w pierwszym rzędzie

Krewetko obiecałam nie spamować ale takiej walki przeoczyć po prostu nie mogę

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs/UNKNOVVN

Następny temat

Plan siłowy dla średnio-zaawansowanej

WHEY premium