SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs / shrimp2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22955

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
DZIEŃ 53/83









Znowu jakoś marnie szło. Wszystko jakieś takie bez sensu, no. I od trzech dni jestem koszmarnie głodna i zjadam po 3 paczki szparagówki, do wszystkiego wkrawam jakieś skandaliczne ilości cebuli i pieczarek, w efekcie waga pokazuje znów więcej, a ja mam nabity brzuchol. I focha No ja nie wiem, jak to brudzenie to była tegomiesięczna @ to w tym momencie powinnam miec 2 tygodnie luzu, a nie głoda i focha.

Na dodatek w niedzielę nie wyrobię się z pracy na siłkę, bo zamykają wcześniej niż ja do domu dotrę. Ble.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a szpinak, muszę powiedzieć ze na mnie całkiem dobrze działa mix szpinaku z woda i liśćmi sałaty, do tego dałam dzis rzeżuchę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
obliques
a szpinak, muszę powiedzieć ze na mnie całkiem dobrze działa mix szpinaku z woda i liśćmi sałaty, do tego dałam dzis rzeżuchę

Polecam,ja dzisiaj miałam:sałata, seler naciowy, pietruszka zielona, czosnek, pieprz cayen pychotka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Szpinak jadam z rzadka, bo w sumie nie powinnam za często z uwagi na nerki. Chociaż, umówmy się, ja ich poza tymi dwoma epizodami z kamykami, nie odczuwam. Seler naciowy to zuo
Sałatę lodową kocham pasjami, natkę jem jak krowa - z pęczka Cały czas coś dziamię :/ Jak dobrze, że się pojawiły ogórki na małosolne. Niech no tylko jeszcze trochę stanieją i niech się pojawi koper, to będę uratowana, bo ja jestem ten świr od al dente, co to musi gryźć żeby się najeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
DZIEŃ 54/83









Jutro nie dam rady z siłownią, musiała być pod rząd. Ale dzisiaj góra, więc luz. Fajnie mi się ćwiczyło, bez porównania lepiej niż wczoraj. Może ja nóg po prostu nie lubię robić przez te biodra.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-05-25 22:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
stresujesz sie? pewnie cos w tym jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149




Podsumowanie nr 8:
1. Cykl jedzeniowo i treningowo zdecydowanie dla mnie najprzyjaźniejszy. Deko brakowało mi nabiału (mleka w sensie).
2. Tym bardziej mocno jestem rozczarowana, bo liczyłam że na LC będą szalone spadki,a tu zupełna lipa.
3. Naprzemiennie chodzę z wydętym i "płaskim" brzuchem - istne jojo.
4. Niespodziewanie ominęła mnie w tym miesiącu "przyjemność" pt. @.
5. Z supli w tym cyklu pojawił się izotonik i kontynuacja BCAA.

Iza stres przemianą to ja mam od początku i nie pokażę paluchem kto mi go zafundował Różne takie mnie tu od czarnych koni zwyzywały i w efekcie moje własne i innych oczekiwania, w zestawieniu z lipnymi efektami (nie mówiąc o wynikach niektórych konkursowiczek - znów paluchem nie wskażę ), jakoś szczególnie mi skrzydeł nie dodają
Ten mój przerost oczekiwań bardziej mnie wkurza niż stresuje. Może to nabuzowanie mnie tak napompowało w ostatnim tygodniu Sumarycznie mam jednak wrażenie, że mimo zawodu w postaci kilogramów i centymetrów, ciało się jednak coś tam trochę zmienia. Chyba że się mylę, to na koniec faktycznie wpadnę sobie w deprechę po całości, ale to już po przemianie, żeby z kolei nie stresować Ciebie

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-05-26 19:09:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
eee tam woda sie nie stresuj u ciebi to normlane taka sinusoida
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs/UNKNOVVN

Następny temat

Plan siłowy dla średnio-zaawansowanej

forma lato