SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs / shrimp2

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22941

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
CYKL 2
DZIEŃ 28/83



1 koktajl, 2 x łosoś z warzywami, zupa, pół awokado z chilli, sok na bazie kapusty.
Krzyżowe mi nie służą. Ostatnio po kapuście i kalafiorze chodziłam zduta cały dzień z brzuchem wywalonym jakby była w ciąży, a dziś to samo po brukselce i brokułach
Nie dobrze, bo ja je smakowo lubię, a poza tym dobrze zapychają, tyle że się aktualnie po nich dennie czuję
A poza tym jakiś strasznie śpiący dzień.





Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-04-29 22:40:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
DZIEŃ 29/83


Miska niespodziankowa z 2 koktajlami, 2 łososiami, zupą, awokado i michą sałaty. Zamiast krzyżowych zjadłam pakę fasolki szparagowej.
Samopoczucie znacznie lepsze niż wczoraj.





Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-04-30 22:26:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
DZIEŃ 30/83


Miska niespodziankowa z 2 koktajlami, łososiem i zieleniną, zupą, awokado, paką fasolki szparagowej, a zamiast drugiego łososia sałatka grecka (podpadająca ze dwie oliwki, których nie udało mi się ominąć wyławiając z michy porcję i kilka kostek fetopodobnej mazi - starałam się łowić sałatę, ogórek i pomidor) i grillowana cukinia.



Orbitrec 40 min, na luzaka, po emerycku.


Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-05-01 23:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
DZIEŃ 31/83


Miska niespodziankowa z 2 koktajlami, 2 łososiami z wielkimi michami sałaty i warzyw z oliwą, trzy paki fasolki szparagowej, zupa wzmocniona cebulą i groszkiem, awokado z chilli, grillowana cukinia.
Ogólnie zimno i głodno. Co chwilę za coś łapałam. W desperacji wypiłam nawet pół litra soku na bazie kapusty i kalafiora z imbirem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
DZIEŃ 32/83


Miska niespodziankowa z 2 koktajlami, 1 łososiem, 2 mrożonymi fasolkami szparagowymi, sałatą z warzywami z oliwą i parmezanem, zupa wzmocniona cebulą i groszkiem, awokado z chilli.
Soku na bazie kapusty i kalafiora z imbirem.



Rano:



Trening z cyklu 3, bo w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na 2 do 4 dni i muszę nadgonić treningi.

I wieczorem - gdy się zorientowałam, że zapomniałam o treningu niespodziankowym

30 x obwód po 15 powtórzeń, tyle, że nie mam w domu 12 kg. Maks to talerz 5 kg więc:
- wejście na stopień x 15 na nogę z 5kg talerzem na rękę
- swing talerzem x 15 z 5 kg talerzem (leszczarskie obciążenie, to robiłam tyle co schodków)
- wejście na stopień bez obciążenia x 15 na nogę.
Bez przerw, ale dzieliłam inaczej, bo chciałam jak najszybciej, bo miałam wizję, że to jest jakaś mordęga bez końca. Pierwsze 10 obwodów po 15, potem łączyłam po 30, a potem po 50. Czas: 73:02 min

obli, mam nadzieję, że do zaliczenia, bo
- dwa treningi jednego dnia
- mimo obciążenia i tak padłam na ryjek i wypociłam z siebie pewnie z kilo wody
- moje nogi i tak są hardcorowe
- fizjo byłby dumny widząc redukcję obciążeń
Ujdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no ujdzie, ten drugi to byl taki trening na wypocenie. Ty za niski nei schodz z ciezarami i nie progresuj w seriach, rozgrzewke zrob o ciagnij jak najwyzej, dla tego tempa to na pewno nie beda za duze ciary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
shrimp2

A ja już szperałam w notatkach, co to za trening, bo ja w rozpisce miałam z 30 obwodami

No nieźle, dwa treningi w ciągu dnia, koksie Ty jeden

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
TYDZIEŃ 5





Nareszcie, bo już traciłam nadzieje, że cokolwiek się w tej przemianie ze mną podzieje.



Podsumowanie nr 5:
1. Miska skromna, za to pyszna. Kokos, owoce, zupa - wypas.
2. Krytyczny był dzień 4. Miałam ochotę zjeść całą zawartość lodówki wraz z urządzeniem.
3. W nagrodę jednak wreszcie coś poschodziło i wagowo, i centymetrowo.
4. Przegapiłam jeden trening i musiałam dorabiać w warunkach domowych
5. Mały prywatny sukces 5 dni bez kawy.
6. Nie dałam rady w pełni bez soli, ale mocno zredukowałam, a gdzie już musiałam używałam z obniżoną zawartością sodu. W efekcie ładnie się odsoliłam (pot znacznie mniej słony).
7. Co cykl to nowy wniosek. Z pierwszego: duża ilość ww nie dla mnie. Z obecnego: nie mogę przesadzać z krzyżowymi.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2013-05-04 08:59:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5523 Wiek 48 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64827
ładnie na niespodziankowej misce poschodziło

Zdjęcia w moich dziennikach są mojego autorstwa i stanowią moją prywatną własność. Nie zgadzam się na ich publikowanie w jakiejkolwiek formie poza tym tematem

Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2011:
http://www.sfd.pl/konkurs/filonka_podsumowanie_str69-t725666-s69.html#post8
Podsumowanie konkursu Przemiana sylwetki 2013: http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_KONKURSU_PS_2013/FILONKA-t953383.html

Aktualny dziennik;
http://www.sfd.pl/filonka/DT__2013_redukcji_ciąg_dalszy-t955419.html
If you really want to do something, you'll find a way. If you don't, you'll find an excuse.

NO MORE EXCUSES!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs/UNKNOVVN

Następny temat

Plan siłowy dla średnio-zaawansowanej

WHEY premium